Consola Centrala DIY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    vad bine??? e mutata frana de mana???
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #17
      search google...laguna 2. nimic gasit...asteptam acel user care si-a pus pe masina sa ne dea detali.

      Comment


      • #18
        da si mie mi se pare ca e mai sus frana de mana.O fi facut un suport ceva sa o ridice mai sus.poate intra userul al carei masini e si ne spune ce si cum.

        Comment


        • #19
          arata foarte bine, vrem amanunte...

          Comment


          • #20
            Din poze parca este consola de laguna cu tot cu frana de mana. adica nu e maneta de la logan. eu cred ca a luat sistemul de actionare pana la cabluri si a modificat sistemul de logan. iar scaunele s-ar putea sa fie tot de laguna adaptate la suporti/prinderi. are cineva idee care ar fi latimea la interior la logan si la laguna? ar intra in cobinatia asta: 2 scaune de laguna si consola centrala?

            Comment


            • #21
              Pai scaunule nu au cum sa fie de logan...Si consola eate mai ingusta in partea de sus si mai lata inspre maneta de viteze....

              Comment


              • #22
                Superba consola / la fel si scaunele . Mai pune te rog poze si din alte unghiuri !
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • #23
                  Originally posted by danny_finutzu View Post
                  foarte tare da eu cred ca nu intra intre scaunele care le avem acum pare cam lata centurile nici nu se mai vad cred ca scaunele alea sunt mai inguste dar arata beton
                  Nu intra intre scaune ptr ca nu are loc,loganul are busoanele de reglaj(sau ce or fi alea) pe interior si nu permite consolei sa intre intre scaune,dar eu am modificat interiorul ,scaunele le-am schimbat si urmeaza consola.
                  http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                  Comment


                  • #24
                    in afara faptului ca ultimul post e vechi de 4ani,sa stii ca intra si intre scaunele de logan, dar dupa ce mai ingustezi consola respectiva cu aprox.2-3 cm.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by cipo View Post
                      in afara faptului ca ultimul post e vechi de 4ani,sa stii ca intra si intre scaunele de logan, dar dupa ce mai ingustezi consola respectiva cu aprox.2-3 cm.
                      ma doare capul...daca te uiti atent la poza de mai sus ai sa vezi ca si scaunele sunt de laguna...eu am incarcat sa pun o consola de laguna cand aveam scaunele de logan si nu intra ...ai incercat u sa pui pe masina ta si nu merge din cauza la 2-3 cm???nu intra intre scaune din cauza busoanelor sau ce draq sunt alea care regleaza spatarul ...incearca si apoi sa vorbesti,nu din auzite
                      http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                      Comment


                      • #26
                        stiu ,ai dreptate,dar mi-am adus aminte ca diferenta este de 4 cm in partea din spate,unde se lateste;in concluzie acolo trebuie lucrat.Si da,am avut montata pe masina consola in genul ala,cu scaunele de logan;sfatul meu ,daca tii asa mult la acea consola, sa faci un efort,sa iei si scaunele de laguna. E prea mult de munca si nu se merita,fara.

                        Comment


                        • #27
                          am alte scaune pe masina ,astept sa vina caldura ptr a monta consola laguna.Stima
                          http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by danielriz View Post
                            ma doare capul...daca te uiti atent la poza de mai sus ai sa vezi ca si scaunele sunt de laguna...eu am incarcat sa pun o consola de laguna cand aveam scaunele de logan si nu intra ...ai incercat u sa pui pe masina ta si nu merge din cauza la 2-3 cm???nu intra intre scaune din cauza busoanelor sau ce draq sunt alea care regleaza spatarul ...incearca si apoi sa vorbesti,nu din auzite
                            Esti sigur colegu? Poate cu putina pricepere iti intra si tie!
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              prea frumoasa consola asta.. vream sa imi cumpar de ph2 dar asta ma dat pe spate.. prima data cand fac rost de bani ma duc sa imi cumpar si eu una... se monteaza greu? mai trebuie ceva adaptari? Alin007 este pe masina ta?

                              Comment


                              • #30
                                cam cat costa toata distractia cu aceasta consola?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google