Demontare Bricheta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma ajuta NYT-ul dar tre sa iau bec si nush ce cod....
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #17
      Becul din bricheta din cate stiu e la fel ca si cel din butonul de avarii. Parca si la fel cu cele din butoane, dar fara plasticul portocaliu.
      GL-22-TOF

      Comment


      • #18
        am schimbat azi consola..cu una de ph2 (aia cu bricheta incorporata) am reusit sa stric becul brichetei...am rupt o clema...in fine nu mai sta aprins becul..dar bricheta functioneaza.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #19
          iti refac eu contactul la bec. aceeasi prostie am facut-o si eu si am intrerupt contactul la bec, dar bricheta mergea normal. ne vedem zilele astea si se rezolva, daca tu nu sti cum sa o refaci.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #20
            si sa mai dau inca o data cotiera jos? sa mai desfac iara toate alea? hmmmmm daca zici ca poti sa refaci? desi am rupt un piciorus....de acord
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #21
              ehheee pai alea nu trebuiau puse la loc definitiv pana nu verificati toate daca merg:-)

              Comment


              • #22
                le-am pus la loc...ptr ca nu ai puteam da de capat...si ptr ca nu vad utilitatea luminii de la bricheta.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #23
                  eu stiu ce i-ai facut tu, pentru ca acelasi lucru l-am facut si eu. daca vrei iti refac contactul la lumina, daca nu nu
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #24
                    se poate schimba becul de la bricheta cu un led de 12V?

                    Comment


                    • #25
                      pot sa trag curent de la bricheta sa montez o plafoniera in torbedo care va pricepeti sunr 4 fire

                      Comment


                      • #26
                        .... ti-am raspuns in partea celalta Nu mai scrie de 2 ori, ca tot aia e.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • #27
                          mie mi ai raspuns

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google