Cheie Logan (Partile Din Plastic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cheie Logan (Partile Din Plastic)

    Stie cineva unde gasesc fetele de plastic de la cheia de la Logan si cam cat ar costa ? Ma intereseaza sa fie noua...si sa fie cea cu butoanele de inchidere centralizata.Ms
    http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
    Sony/Magnat/Alpine/Focal

  • #2
    Vreau si eu...

    Comment


    • #3
      Salut.
      Daca aveti putina rabdare aduc eu la 35lei carcasa fara chip.
      Cu chip si baterie la 55lei.
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #4
        Avem rabdare...dar mai ieftinache nu se poate ?
        http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
        Sony/Magnat/Alpine/Focal

        Comment


        • #5
          eu am vazut la reprezentanta,decat capacele(cu butoane)cu diverse modele pe ele sau sunt alte culori,dar nu stiu cat sunt.o sa ma interesez si o sa va anunt!
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • #6
            Vorbiti cu silviu_79, parca avea si el fara chip.
            Augustin, chipul pe care il oferi tu impreuna cu carcasa de cheie e default, nu? Unde ar trebui sa ma duc cu el sa-mi scrie codul de radiofrecventa si cam cat m-ar costa? La vreun service cumva? Mersi!

            Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

            Comment


            • #7
              Salut.
              Flavius,cipul e "virgin"sa zic asa,nu a mai fost folosit pe nici o alta masina,dealtfel daca ar fi fost folosit ar fi INUTILIZABIL.
              Daca ai de scris o cheie am eu pe cineva care rescrie codul,dar nu stiu cit mai ia pt. asta.Dar trebuie sa vi la mioveni pt. rescriere cheie.
              Numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #8
                ciky si lucus va dau eu "moca"...numai sa veniti in Mioveni sa le ridicati

                Comment


                • #9
                  Augustin, eu as avea nevoie numai de un chip din ala "virgin", dar daca ma costa mult rescrierea mai bine stau cu rezerva dupa mine.
                  Te-as ruga totusi sa te interesezi si sa-mi spui si mie un pret estimativ...sa stiu daca se merita.

                  Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

                  Comment


                  • #10
                    carcasele de plastic se gasesc in targ la Vitan...15-20lei ceva de genu asta...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • #11
                      vreau si eu carcasele alea de plastic ! dar sa aibe diverse modele si culori !

                      Comment


                      • #12
                        TWeetY ar fi prea mare efortul daca te-as ruga sa mi trimiti prin posta ? Platesc eu transportul si cu prima ocazie cand vin pe la Pitesti dau cola

                        S-a cam zgariat cheia de la Loganul meu si nu-mi place sa o vad asa urata...
                        http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
                        Sony/Magnat/Alpine/Focal

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by flavius1991 View Post
                          Augustin, eu as avea nevoie numai de un chip din ala "virgin", dar daca ma costa mult rescrierea mai bine stau cu rezerva dupa mine.
                          Te-as ruga totusi sa te interesezi si sa-mi spui si mie un pret estimativ...sa stiu daca se merita.
                          Salut.
                          Am un chip din asta,voi intreba cit te costa rescrierea cheii.
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by ciky View Post
                            TWeetY ar fi prea mare efortul daca te-as ruga sa mi trimiti prin posta ? Platesc eu transportul si cu prima ocazie cand vin pe la Pitesti dau cola

                            S-a cam zgariat cheia de la Loganul meu si nu-mi place sa o vad asa urata...
                            Timpul nu imi permite sa mai stau pe la posta...

                            Comment


                            • #15
                              Daca este permis aici gasiti (http://www.dacia.ro/oferte-speciale/...-anonimat.html) dacu nu este permis rog moderatorii sa editeze postul
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google