Cheie Logan (Partile Din Plastic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pe mine ma intereseaza carcase originale simple...o sa dau o fuga prin targ sa vad pe la ce pret le gasesc
    http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
    Sony/Magnat/Alpine/Focal

    Comment


    • #17
      salut
      eu vrea sa fac a doua cheie sa aiba si ea butoanele de inchidere si deschidere, cine stie sa imi zica cat mar costa?

      Comment


      • #18
        Salut.
        50lei cheia necodata.Si te mai costa codatul pe masina.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #19
          la vitan 80lei varianta cu butoane
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • #20
            AG 23 YNG ai adus chei cu cip si cu butoane pentru inchidere?

            Comment


            • #21
              Ai primit mesajul meu?

              Pentru AG 23 YNG ti-am trimis adresa.
              Last edited by EUGENGL; 23 November 2009, 15:29. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Salut.
                Ai pm.
                Numai bine.
                ps:stie cezar de ce
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #23
                  Doresc si eu partile din plastic de la cheia de Logan cea cu butoane .Eventual trimisa prin curier

                  Comment


                  • #24
                    Ag 23 YNG te-ai interesat cat costa scrisul codului? as fi si eu interesat ca sunt aproape de mioveni.
                    Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Mentionez ca am pierdut ambele chei.Masina sta pe dreapta de doua saptamani.Stie cineva,in constanta inafara de dealer care ma amana de la o saptamana la alta,mai face cineva ?

                      Comment


                      • #26
                        Salut! As dori sa aflu de unde as putea achizitiona o carcasa de cheie pentru Logan cu 2 butoane...inclusiv butoanele care s-au deteriorat pe cheia originala.Am vazut oferta de la dacia dar sant doar carcasele simple fara butoane...sau cel putin asa se distinge.. Va salut si va multumesc!

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by cartouche View Post
                          Salut! As dori sa aflu de unde as putea achizitiona o carcasa de cheie pentru Logan cu 2 butoane...inclusiv butoanele care s-au deteriorat pe cheia originala.Am vazut oferta de la dacia dar sant doar carcasele simple fara butoane...sau cel putin asa se distinge.. Va salut si va multumesc!
                          Probabil ti-ai achizitionat deja, daca nu, iti recomand calduros carcasa originala, eu m-am fript cu una chinezeasca, s-a crapat butonul de deschis dupa 3 saptamani (fata de 6 ani cat m-a tinut originala), ce-i drept a fost la juma de pret

                          Comment


                          • #28
                            cei de la DACIA nu au la vanzare partile cu butoane, au niste chesti mai mult de dizain care se aplica peste cheia originala
                            sigpic http://www.loganclub.ro/forum/vand_d....html?p=782991

                            Comment


                            • #29
                              eu am numa o cheie si m-ar interesa cum as putea face rost de inca o cheie? am auzit ca la reprezentanta ii foarte scump, de preferat daca se poate face rost de altundeva

                              Comment


                              • #30
                                Salut.
                                Ai pm
                                Numai bine.
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google