Fortat Butuc Usa Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fortat Butuc Usa Logan

    Am gasit butuc usa dreapta fortat,ce-mi recomandati casco sau...pe cont propriu...?
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

  • #2
    Dc mai platesti casco sa fie numai acolo fuga la ei cum sa faci pe cont propiu!

    Comment


    • #3
      din cate stiu costa mult..trebe schimbate toate+yala buson benzina+chip+chei...tot aici pe forum era un thread....era scuuump.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        Eu, sincer, recomand SEARCH!
        Vezi aici ce au facut ceilalti.
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • #5
          Dar sa schimb doar butucul fortat?Oricum de deschis o deschid din telecomanda,problema este daca gasesc doar butucul la -piese auto sau in targ la Vitan...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • #6
            si cine iti da tie un singur butuc...fara cheie fara nimic?
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #7
              Aia ma intrebam si eu...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • #8
                Am patit-o si eu anul trecut...pentru o secunda am uitat ca traim in romania si am lasat suportul gps in parbriz si a doua zi era fortat butucul si indoita putin tabla sub el si disparuse suportul, ca atata au avut jegosii de ciordit...aaaa, si maciulia de la scimbator, mai mare rasu. Asta in conditiile in care masina o las pe ditamai bulevardu luminat, patrulat intens de politie, cu camere pe la magazinele si bancile de la parterul blocurilor etc, dar nah...hotii romanai sunt ninja, frate...
                Confirm si eu cele spuse aici...mai mare ocaua decat dandanaua...ce-au ciordit
                aia valoreaza 70 lei, dar ca sa repar...fara numar...trebuie schimbate cheile,
                butucii de pe la usi, contact, portbagaj si mai tre' sa astepti si vreo 3-4 luni, ca
                cica trebuie comanda speciala in franta si cutare...plus vopsit, plus "stimulent" pe la meseriasi sa se miste bine etc. Daca nu e tabla indoita grav si nu folosesti cheia direct in butuc sa deschizi, las-o asa.
                Eu ziceam sa merg la un tinichigiu sa scot butucul si sa renunt la el pe partea
                stanga si sa imi sudeze o tabla ceva pe spate si chituit si sa stau fara butuc.
                Totusi pe dreapta il las, ca poate cedeaza telecomanda sau bateria si p'orma...
                Keyboard error or no keyboard present.
                Press F1 to continue or DEL to enter setup...

                Comment


                • #9
                  Depinde de la cine ai casco.. si depinde cat costa sa schimbi.. nu stiu intereseazate daca ai casco la omniasig si credit brd.. atunci o sa iti bage fransiza.... de 750 de ron..
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #10
                    Salut.
                    Am eu de vanzare 2 butuci usa si cel de la buson benzina+lamele de cheie.
                    Detalii pe PM in legatura cu pretul.
                    Numai bine.
                    Attached Files
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google