'problema' Afisare Forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'problema' Afisare Forum

    am dat din curiozitate pe optiunea 'mobil' din stanga jos a paginii, iar acum nu mai stiu de unde sa dau inapoi pe modul normal de afisare al forumului. va rog daca stiti careva sa imi spuneti si mie, ca nu ma descurc mai deloc asa. scuze ca am deschis topicul aici, dar nu am gasit sectiunea 'discutii generale' si am considerat ca aici s-ar potrivi cel mai bine...
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Da Back la browser pana vezi forumul normal si selectezi in loc de ''mobil" ''default style"
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • #3
      Sau mai simplu, da-i "deconectare" si dupa ce te loghezi din nou merge normal. Testat de mine acum.
      GL-22-TOF

      Comment


      • #4
        gata am reusit cu reconectarea. cu 'back' nu puteam pentru ca era deja inchisa pagina respectiva. multumesc oricum

        scuze...se poate inchide.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          aia cu mobil e pentru mobil ...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google