Scartie Usa Sofer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Uite si o poza unde trebuie sa ungi.
    Asteptam vesti de la tine.
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #17
      Pot sa mai vin eu cu o completare?...la poza lui Valeriu...bratul din mijloc, cel ce tine usa sa nu se de-a peste cap......in portiera este o placuta cu 2 (sau 3) suruburi cu piulita de 6 (sau 8).....cheie metric 10. Folosesti o tubulara cu cot, de 10, si incearca a strange acele suruburi, apoi vei constata diferenta. Nu am poza la indemana acuma sa iti arat exact.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • #18
        Originally posted by valeriuciprian View Post
        Hai ca l-ati aburit de tot pe baiat cu surubelnitele voastre stea si cu imbusurile............
        Sef...daca n-ai torx, merge si cu imbus, iti spun io sigur din incercate.
        Daca n-ai imbus, merge si cu o surulbenita mai tzapana, tot din incercate.

        Laur: spray sau vaselina baga acolo, nu-ti fie frica daca dai mai mult spray,numa' bine mai protejezi tabla de rugina ))

        Comment


        • #19
          gata am rezolvat problema am dat cu spray care contine ulei s-a rezolvat problema ,am dat exact ca in poza ,a toate inchieturile ,asa am facut la toate usile ,mai am de rezolvat o problema si am vazut ca este un topic pt scartiit de geam ,dar asta cand se mai incalzeste afara ,va multumesc pentru ajutor .

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google