Cablu Alimentare Subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cablu Alimentare Subwoofer

    Salutare. Am si eu o intrebare pt cei care si-au montat un amplificator pt subwoofer. Pe unde pot sa bag cablu de alimentare catre amplificator(de la baterie in habitaclu)? Sper ca nu este nevoie sa dau vreo gaura. Multumesc.

  • #2
    Urmareste atent in compartimentul motor pe unde intra toate firele in habitaclu, pe acolo fortezi umpic si intra. La mine a intrat. Spor la treaba
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #3
      nici nu prea imi mai aduc aminte pe unde iti fac maine o poza sa vezi dar sar putea sa aibe dreptate 89.MIR

      Comment


      • #4
        cablu il tragi prin burduful de cauciuc( este situat langa servo frana la motor) pe unde intra si instalatia masinii,in habitaclu
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #5
          eu am îcercat pe acolo,dar nu a vrut. l-am băgat pe lângă manșonul ăla. nu e prea bine că se freacă de caroserie,dar... pe acolo l-am băgat.
          sigpicVIAȚA ESTE SCURTĂ!!! TRĂIEȘTE-O LA MAXIM LA VOLANUL UNUI LOGAN

          Comment


          • #6
            il crestezi putin cu kuterul,si il prinzi de o tija de fier(recomand tija de la un actuator de inchidere centralizata )si merge ca,uns
            spor la treaba
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • #7
              oke. va multumesc de raspunsuri. maine trec la treaba.

              Comment


              • #8
                spor la treaba ,si poate ne spui si noua cum a mers!!
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google