Cartea masinii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cartea masinii

    am masina cumparata de 10 zile si nu am primit inca cartea masinii,am garantia extinsa la ea pe 3 ani.pana in 6 ianuarie trebuie sa-i schimb numerele rosii.dealerul de la dacia mi-a spus ca trebuie sa soseasca,ati patit si voi la fel?multumesc marcel 1976

  • #2
    Originally posted by marcel 1976
    am masina cumparata de 10 zile si nu am primit inca cartea masinii,am garantia extinsa la ea pe 3 ani.pana in 6 ianuarie trebuie sa-i schimb numerele rosii.dealerul de la dacia mi-a spus ca trebuie sa soseasca,ati patit si voi la fel?multumesc marcel 1976
    Da si eu am stat 2 saptamani pana a venit se mai intampla se intarzie ,problema este ca daca vin sarbatorile si nu apare nu o mai iei decat dupa anul nou

    Sa o stapanesti sanatos masina si sa ai parte de ea
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • #3
      Originally posted by BRUTUSANF
      Da si eu am stat 2 saptamani pana a venit se mai intampla se intarzie ,problema este ca daca vin sarbatorile si nu apare nu o mai iei decat dupa anul nou

      Sa o stapanesti sanatos masina si sa ai parte de ea
      multumesc de informatie,Sarbatori fericite!

      Comment


      • #4
        Sarbatori fericite si tie
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #5
          si io am stat o luna
          sigpic

          Comment


          • #6
            S-o stapanesti sanatos!
            Daca masina e in leasing, fa presiune pe cei de la leasing sa-ti trimita numerele pt ca nu o sa poti circula cu masina daca ti-a expirat dovada. Daca circuli se lasa cu dosar penal si chiar cu condamnare, asa ca ai grija (punerea in circulatie a unui autovehicul neinmatriculat)!.

            Comment


            • #7
              mie mia venit dupa 14 zile ca atunci miam adus aminte sai intreb

              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google