Alarma Logan Din UCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alarma Logan Din UCH

    buna ziua

    am cautat aproape prin toate posturile legate de alarme si nu am reusit sa ma lamuresc decat pe jumatate asa ca va rog sa ma ajutati daca se poate.

    am inteles ca loganul are alarma inclusa in UCH, in mare am priceput cum se activeaza ,de unde se trage firul pt claxon sau goarna, am cumparat chiar si un UCH pt a experimenta pe el.
    Problema care nu am reusit sa o rezolv, nu stiu unde sa motez in UCH piesele lipsa si ce valori au (am aflat ca sunt la fel ca cele din etajul de dezaburire luneta ???!!!!) care nu am reusit sa-l indentific.
    Mentionez ca nu as vrea sa montez alta alarma, nu vreau sa am in buzunar pe langa cheia de la masina si o gramada de telecomenzi.

    Va multumesc anticipat pt ajutor

    adresa de maill: gimi66@gmail.com


  • #2
    un up si de la mine!!!

    Comment


    • #3
      Asta mai mult e pentru sufletul tau sa mesteresti tu la uch nu ca nu vrei cine stie cate telecomenzi in buzunar...E una singura si nu mare e destul d mica..Eu unul zic ca daca nu ai toate informatiile bine stiute e destul de greu....plus ca iti trebuie si interfata pentru activare...Ce mai dai pe la baieti si ce te costa piesele te duce la fel ca o alarma mai ieftina la 100 de lei...Daca chiar nu vrei inca o telecomanda ia lama metalica de la o cheie si atasaz-o la una din telecomenzile alarmei.

      Comment


      • #4
        Cauta aici userul lion.forte care a facut si face asa ceva.

        Comment


        • #5
          am incercat sa iau legatura cu "userul lion.forte" dar inca nu am primit nici un raspuns.
          nu mai are nimeni nici o idee, chiar si contracost

          Comment


          • #6
            Contra cost iti fac eu, 100 lei.
            Ramane problema distantei.
            ECUFix
            Please don't visit my homepage!

            Comment


            • #7
              pai ce nu merge alt uch?il prepari tu si il trimiti prin posta .el il ia si monteaza pe tigaie.ramane sa va intelegeti la afacere.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • #8
                Dar nu am UCH pe moment.
                Plus ca mai sunt niste legaturi de facut...
                ECUFix
                Please don't visit my homepage!

                Comment


                • #9
                  legaturile le mai face si el daca tot vrea sa se bage in treaba asta.faza e ca nu ai uch-ul.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • #10
                    Faza 2 e ca trebuiesc rescrise cheile daca se schimba UCH-ul...
                    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google