probleme cu scrumiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • probleme cu scrumiera

    sal baieti.nustiu cati dintre voi sunteti fumatori?eu sunt.ma sacaie urmat problema ca nu exista nicio luminita in zona scrumierei.daca aveti acceasi probl.cum a-ti rezolvat-o sau daca vedeti vreo solutie.multumesc

  • #2
    eu ma gandesc sa pun un led ceva in scrumiera , ma gandeam la cele din brichete si il luam de acolo cu tot cu cele 3baterii si adaptam cumva sistemu sa se aprinda doar cu scrumiera deskisa...

    sigpic

    Comment


    • #3
      am vzut undeva pe net.. la accesori.. scrumiera cu leduri... de la Pilot era sau Lampa nu mai retin
      sigpic

      Comment


      • #4
        cumpara-ti un neon care se aprinde in parti si in centru . si partile le orientezi spre scrumiera ;) in carrrefour sau real vreo 30 lei ;)
        sigpic

        Comment


        • #5
          daca esti din bucuresti sa gasesc in targ la vitan scrumiere pt logan si solenza care atunci cand deschizi capacul se aprinde un led albastru...costa cam 10 lei

          Comment


          • #6
            vreau si eu una

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by misha
              daca esti din bucuresti sa gasesc in targ la vitan scrumiere pt logan si solenza care atunci cand deschizi capacul se aprinde un led albastru...costa cam 10 lei
              Misto ideea ce zici tu dar chiar nu am vazut asa ceva ,daca stii unde este spune-mi si mie poate ma duc sa-mi iau si eu dar nu promit cand ,eu am vazut niste fascicole din astea cu fir care le poti orienta spre ce vrei tu ,sunt la set parca cate 2
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #8
                Luminata,neluminata, scrumiera la Logan e pusa deamboulea, pana sa scuturi tigara in scrumiera , o lovesti de schimbator si cade scrumul pe mocheta. Eu deja am 2 gauri in ea. Am o luminita la capatul unui cablu care se infige in soclul brichetei, dar e o solutie stupida.
                Tot caut o alta scrumiera pe care s-o pot atasa pe bord, dar inca n-am gasit .

                Comment


                • #9
                  Originally posted by CRISX
                  Luminata,neluminata, scrumiera la Logan e pusa deamboulea, pana sa scuturi tigara in scrumiera , o lovesti de schimbator si cade scrumul pe mocheta. Eu deja am 2 gauri in ea. Am o luminita la capatul unui cablu care se infige in soclul brichetei, dar e o solutie stupida.
                  Tot caut o alta scrumiera pe care s-o pot atasa pe bord, dar inca n-am gasit .
                  Pai poate cei de la Renault cand au conceput masina faceau vreo promotie anti fumat si de aia am puso asa deamboulea
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #10
                    gata baieti am rez am gasit in carefour scrumiera ca a noastra si care are leduri care se aprind cand se deschide capacul .are leduri albastre si le-am schimbat cu rosii.pana acum e cea mai frumoasa solutie gasita de mine.
                    ps costa 10 sau 11 lei

                    Comment


                    • #11
                      La ce bani e?

                      Comment


                      • #12
                        a spus pretul, 10 - 11 lei, sper sa mai gasesc si eu...apropo, e la fel ca asta, ma refer la forma, adica sa stea ok acolo la locul ei? merci, zi buna!

                        Comment


                        • #13
                          o poza near ajuta mult

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            da, ar fi o idee buna...si poate o intrebare aiurea, acele leduri pe ce baza se aprind? baterii ceva? un contact pus undeva? ms

                            Comment


                            • #15
                              Eu am aruncat scrumiera sa nu mai fumeze nimeni in masina, ca pute urat.
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google