Problema prag dreapta, rog putin ajutor!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Buna seara
    Cat costa un prag dreapta ptr. Logan Van
    Multumesc

    Comment


    • #17
      Stie cineva cat ar costa sa se schimbe pragul stanga + vopsit?

      Comment


      • #18
        Pe mine m-a costat pragul dreapta si aripa dreapta,inlocuit si vopsit cam 1500ron in service ,reparatia a fost facuta pe casco!

        Comment


        • #19
          problema asemanatoare am avut si eu cu pragul dreapta afost stramb in interior pe o lungime de 50 cm.mi l-a tras inapoi un tinichigiu bun.aproape ca nici nu se mai vedea.apoi vopsea si acum e ca nou.

          Comment


          • #20
            Mai bine schimba-l...loganul e construit modular...se inlocuieste un reper cu altul, nu mai e ca dacia 13xx.
            Daca se respecta cat de cat pasii, nu o sa ai probleme prea curand cu rugina...eventual cotizeaza la tinichigiu sa-l stimulezi cum se face la noi.
            Oricum, daca il ia fane la ciocane si toarna o roaba de chit tot rugineste, chiar mai repede, dar asa ai prag nou, e factor psihologic
            Keyboard error or no keyboard present.
            Press F1 to continue or DEL to enter setup...

            Comment


            • #21
              Eu am avut infundat pragul chiar acolo unde se imbina pragul cu aripa spate.A tras inapoi tabla ,chituit,grunduit,vopsit tot pragul frumos casa nu se vada si asta totul la 100 lei.Astia de la asigurari m-au pus sa umblu doua zile si sa dau 50 de telefoane ..m-am lasat pagubas.Dupa ce am carpit masina ,la o saptamana ,ma suna un ciupalac de la asigurari sa-mi spun daca o repar pe casco.Sa vedeti ce fata a facut ala de la asigurari cand le-am spus ca am agatat masina...parca o faceam pe banii lu tasu.Asa e in Romania,platesti si degeaba..
              Last edited by @nvidia; 11 December 2010, 12:11.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google