mic accident

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mic accident

    de sarbatori 2 mici accidente dar vizibile
    1.in seara de ajun ,la Galati in intersectie cu sens giratoriu ,la Real,foarte aglomerat...un dobidoc cu un papuc a dat cu spatele in intersectie si poooccc in mine!prima data am crezut k gata,am incurcato la ce fel s-a auzit dar ericit am fost k doar sportul de la numar sa crapat...
    2.prima seara de craciun,in padure la Hanu Conachi,o caprioara pe margine,cand am vazut-o normal k am incetinit pana la vreo 70km/h,am crezut ca se va speria si va fugi si hopa in fata mea...buummm pe contrasens pe margine mai dadea un pic din picior(prost am fost k trebuia sa fac o fripturica)) urmarile au fost:"farul" de ceata(halogenul)din dreapta a intrat inauntru,ruptandu-se sportul si s-a ars,ornamentul de la grila ala argintiu indoit,o mica infundatura in partea dreapta a capotei,si farul se clatina un pic!am fost la un meserias si mia desfacut halogenul si acuma sa vada cum o sal puna,trebuie sa cumpar becul:-s(oare cat o fi? :-s) si acuma sa caut un tinighigiu si sa indrepte capota si ornamentul ala ca nu credca trebuie sa o bag in service si nu am nici casco:-s

    ps:primii bani stransi direct CASCO!! aaaa...si mai intai rovinieta ca am observat ca nu am

  • #2
    Fierul se repara, noi sa fim sanatosi. Bine ca nu a fost mai rau. Numai bine. ;)
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #3
      Un proiector nou costa 150 lei.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        Originally posted by dany_6900
        aaaa...si mai intai rovinieta ca am observat ca nu am
        Nici eu. :d Dar au marit astia amenzile si cred ca de la 1 ian imi iau si eu.
        numar secundele

        Comment


        • #5
          Si eu am derapat putin cu spatele ,si am dat cu o janta de bordura.Am dato jos sa verific daca bate,este ok numai ca s-a zgariat putin.
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google