La ce te uiti cand ridici masina de la dealer?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La ce te uiti cand ridici masina de la dealer?

    Salut!Inca nu sunt posesor de Logan dar m-am hotarat:Prestige 1,6 16V gri platine!!!!
    Trebuie sa verifici masina inainte sa o ridici de la dealer?Ma refer la un drive test?Sau trebuie sa ai incredere ca masina este buna,te sui in ea si pleci?
    Inca nu m-am hotarat la ce dealer sa apelez,poate imi recomandati voi?

  • #2
    Originally posted by Dodo View Post
    Salut!Inca nu sunt posesor de Logan dar m-am hotarat:Prestige 1,6 16V gri platine!!!!
    Trebuie sa verifici masina inainte sa o ridici de la dealer?Ma refer la un drive test?Sau trebuie sa ai incredere ca masina este buna,te sui in ea si pleci?
    Inca nu m-am hotarat la ce dealer sa apelez,poate imi recomandati voi?
    (Depinde daca e femeie )crezi ca mai ai rabdare de teste doar e noua o eii si o taii(bagai km) primul drum la peco fai plinul sa-ti ei deogrijanai ce probleme sa ai

    Comment


    • #3
      Originally posted by petroman View Post
      (Depinde daca e femeie )crezi ca mai ai rabdare de teste doar e noua o eii si o taii(bagai km) primul drum la peco fai plinul sa-ti ei deogrijanai ce probleme sa ai
      eu unul m-as uita daca nu cumva este zgariata vizibil sau ceva probleme cu uleiul,lichid de racire,ac,partea electrica si multe altele(mai mult de 15 min nu are cum sa-ti ia),si cred ca e si folositor!
      Voi nu ati facut asta cand l-ati cumparet??

      Comment


      • #4
        Eu m-am urcat in ea si am dat pedala
        Si sunt multumit de ea...nici o problema ;)

        Comment


        • #5
          pai dealeru iti explica. comenzile masini..deschide capota..si iti arata la motor unde tre sa te uiti ptr lichide... si zic ca in timpul ala poti sa te uiti si la restu..e bine sa o verifici..ca dupa ce ai plecat cu ea nu mai ai ce comenta daca o sa observi zgarieturi sau alte prstii
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by unic View Post
            pai dealeru iti explica. comenzile masini..deschide capota..si iti arata la motor unde tre sa te uiti ptr lichide... si zic ca in timpul ala poti sa te uiti si la restu..e bine sa o verifici..ca dupa ce ai plecat cu ea nu mai ai ce comenta daca o sa observi zgarieturi sau alte prstii
            la asta m-am gandit si eu pentru ca asa mi-am luat tzeapa si m-am lecuit.scuze off topic(puteti sa stergeti daca vreti): am cumparat un monitor lcd de vreo 1200 RON si cand l-am conectat avea un pixel mort.M-am dus cu el inapoi si au spus ca se schimba doar daca are 5 pixeli morti....deci trageti voi concluziile.
            Nu vreau sa patesc asa si cu masina...

            Comment


            • #7
              Este acelasi thread cu cel de aici, se inchide.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google