Intrebare ???

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intrebare ???

    As avea si eu o intrebare ? stiti care este treba cu firma publicar sau autopres ? firme care iti platesc 100 sau 150euro la rata de leasing/ sau daca ai masina te platesc ca sa ii lasi sa iti puna autocolante pe masina ?? eu as dori daca nu este vreo escrocherie sa ii iau golanului meu o surioara ceva diesel: un ford fusion - skoda fabia - vw polo. stiti ceva referitor la firmele astea ?? LA MULTI ANI !!! Un An Nou Fericit La Toti Loganisti ;)
    sigpic

  • #2
    sa discutat si paradiscutat pe forumuri , si sa ajuns la concluzia ca iti iei masina dar doar sa fii sigur cati permiti so platesti in caz ca firma nu tiar mai da banii...

    sigpic

    Comment


    • #3
      E teapa curata, ei pot sa nu-ti mai dea banii dupa o perioada de timp, plus ca trebuie sa faci un anumit nr de km cu masina si sa fie mereu curata. Mai au si un contract cam dubios...
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        Originally posted by SoNyKeL View Post
        sa discutat si paradiscutat pe forumuri , si sa ajuns la concluzia ca iti iei masina dar doar sa fii sigur cati permiti so platesti in caz ca firma nu tiar mai da banii...
        daca imi iau una ieftina la care revine sa platesc eu la lising doar 10 - 20euro pe luna nu se merita ? daca ei reziliaza contractul cu mine dupa 1, 2 ,3 ani nici eu nu mai platesc leasingul, nu poate decat sa imi ia masina...eu m-am folosit de ea si oricum le platesc o suma mica in 1, 2 , 3 ani...

        Originally posted by SoNyKeL View Post
        sa discutat si paradiscutat pe forumuri , si sa ajuns la concluzia ca iti iei masina dar doar sa fii sigur cati permiti so platesti in caz ca firma nu tiar mai da banii...
        pot sa nu mai platesc leasingul si imi ia masina nu ?? pot face asa nu ??
        Last edited by andrei; 31 December 2007, 14:57.
        sigpic

        Comment


        • #5
          fiti atenti, intrebare!: se ia una bucata bec 12v si se leaga direct la bornele bateriei, ce mai trebuie adaugat si unde? indiciu: sigurantza, dioda, cati ohm sau cati amperi? pe fir?
          serrios acum, am intrebat in gluma dar v as ruga sa mi raspundeti serios, multumesc anticipat!

          Comment


          • #6
            Putina toleranta, va rog! Merci!

            cknfree iti raspund eu. Desi nu prea ma pricep la fineturi de-astea! ... nu-i frumos sa-i strici omului topicul cu intrebari care n-au legatura cu subiectul lui. Daca ai ceva indoieli sau nelamuriri, pana te mai familiarizezi cu forumul, intra numai pe sectiunea galateana a acestui forum, citeste (macar in viteza) Regulamentul, si problemele tale vor gasi rezolvarea cea mai rapida si eleganta.

            Comment


            • #7
              Si pe mine m-ar interesa am un MCV care o bună bucată din zi este parcat într-o zonă ultracentrală, circul zilnic cu el, deci este bun pentru reclame. 100 euro ar reprezenta jumătate din rată fain de tot. Stie cineva ce firme oferă această posibilitate?

              Știe cineva ceva despre firma asta:
              Last edited by tedugoromania; 18 January 2011, 10:19. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                interesant.... HEIIII A FACUT CAREVA UN ASTFEL DE CONTRACT ? sau l-a vazut macar?

                Comment


                • #9
                  Chiar nimeni nu știe nimic, nici o imformație pe tema asta?!

                  Comment


                  • #10
                    Am si eu o intrebare: Stiti la portiera unde e senzorul ala de cauciuc care cand e portiera deschisa e putin iesit in afara si cand e inchisa e bagat inauntru (sa speram ca ati inteles unde) langa acel "senzor" este un dop de cauciuc, si taicamiu astazi a impins de ala ca nush ce vroia sa verifice si ala a intra in interior de tot cum as putea sa fac s-al scot de acolo ?


                    //EDIT: Sper sa nu se supere Bt 20 LEA poza e luata de pe topicul lui ca sa va dau exemplul
                    Attached Files
                    Last edited by CMD; 26 January 2011, 21:03.

                    Comment


                    • #11
                      Salut.
                      Foloseste o sarma,sa-l prinzi si tragi usor de el,sa nu pierzi aceea protectie de cauciuc.
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • #12
                        Azi am fost plecat si a ramas taicamiu acasa si cik a mesterit el pe la masina si cica poate ajunge daca da jos masca aia de la stalp din interior.Se poate ?


                        \\EDIT Se gasesc usor ? un pret?
                        Last edited by CMD; 26 January 2011, 21:11.

                        Comment


                        • #13
                          Salut.
                          Mare grija........dar se poate scoate si pe acolo pe unde a intrat,dar daca sau rupt acele cleme de plastic care-l tine pe el fixat,trebuie inlocuit.
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • #14
                            Nu il poti scoate, am patit-o si eu. unul nou de origine e 20 ron
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Apropo ala ce rol are ? are ceva daca ramane acolo ? multumesc mult pt sfaturi

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google