Intrebare??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    (despre martor )are si asa ceva? si mai spun unii ca sunt dezamagiti eu azi am gasit toate aeratoarele care ziceai pe sub scaune la MCV pentru toate randurile 7locuri inca doua motive sa nu fiu dezamagit

    Comment


    • #32
      Originally posted by petroman View Post
      (despre martor )are si asa ceva? si mai spun unii ca sunt dezamagiti eu azi am gasit toate aeratoarele care ziceai pe sub scaune la MCV pentru toate randurile 7locuri inca doua motive sa nu fiu dezamagit
      loganul este o masina f buna la bani ei, mai are si ea bubele ei ca orice masina, unele mai sunt si din cauza proprietarului, dupa cum merge cu masina sau cat de priceput este cu colacul
      eu unul am de aproape 7 luni permisul si dupa ce am luat permisul vreo luna am mers pe o babuta de dacie din `80 si mi-a prins foarte bine, am invatat f bine pe ea treaba cu vitezele. La semafor zici ca mestecam in mamalica si pana plecam imi umpleau ceilalti frigiderul
      Loganul este prima mea masina. la inceput eram hotarat sa imi iau un bmw din germania din 2002 la vreo 10-11.000euro da mi-a trecut repede, nu regred deloc alegerea facuta, sunt satul de oameni cu masini straine mergand incet (nu cred ca stiu sa schimbe mai mult de viteza a 2 sau a 3 ) sa nu consume mult.
      sigpic

      Comment


      • #33
        barbate sa ai parte de cit mai multi km fara evenimente si ai grija ca viata e mai importanta ca masina si masina e mai importanta ca femeia daca ai masina sigur ai si femeii

        Comment


        • #34
          Originally posted by petroman View Post
          (despre martor )are si asa ceva?
          Se aprinde martorul OBD (ala galben, de fapt mai se numeste si martor anti-poluare), care se aprinde la orice defectiune a catalizatorului si a oricarei piese de pe traseul de evacuare.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            salutare...am si eu o intrebare..sper ca am nimerit topicu..in vara a fost schimbat bordul de p loganul meu..dar usita de la torpedou nu se inchide bine..adik coltu stanga sus ramane parca indoit..cum sa procedez sa se inchida perfect??mersi mult
            LOGAN 1.6 16

            Comment


            • #36
              Usita aia asa sta la toate Loganurile. Vezi rezolvarea pe threadul deschis de tine.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google