Antigelul din bol ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ala e modelul de sticla vechi, albastra.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Am laut si eu azi 1 L de antigel de la Dacia Meridian - Total Glacelf Auto Supra si este de culoare roz...Mi-au spus baietii de acolo sa-l pun nediluat voi ce ziceti ?
      http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
      Sony/Magnat/Alpine/Focal

      Comment


      • Pentru completare il pui nediluat,doar cand schimbi tot lichidul din sistem odata la 4 ani,atunci se dilueaza cu apa distilata.
        Cum am zis si eu mai sus tot la fel am pus direct din bidon 400ml direct in bol.

        Comment


        • Are ceva daca am completat 300 ml cu antigel luat din supermarket, gata distilat?
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Daca ai pus doar atat nu se intampla nimic, dar avand in vedere ca e si diluat si nu e tip D sa nu mai adaugi!
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Pai la urmatoarea completare iau antigel de la reprezentanta!Multumesc
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Sal, in BZ am gasit glaceol rx tip d la 18 RON/litru, ma duc maine sa-mi iau un lkitru ca mi-ia scazut nivelul putin sub minim. Bafta!

                Comment


                • La ce magazin?
                  Eu am toooot cautat si am gasit la "doar" 27 RON (unde a fost odata reprezentanta renault, unirii nord),,,bleah!
                  Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                  Comment


                  • Salutare!Vreau sa inlocuiesc lichidul de racire si sa pun altul nou.Intrebarea mea e cat lichid de racire sa cumpar si cata apa distilata?
                    Losers in the mirrors are closer than they appear!

                    Comment


                    • Poate faci si o curatare a sistemului de racire daca tot il schimbi.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Da pai normal ca asa o sa fac.Dar stii cumva cat lichid de racire si cata apa distilata trebuie in sistem?
                        Losers in the mirrors are closer than they appear!

                        Comment


                        • Nu stie nimeni??
                          Losers in the mirrors are closer than they appear!

                          Comment


                          • 3apa si 3 antigel tip D

                            Comment


                            • Bine mersi..
                              Losers in the mirrors are closer than they appear!

                              Comment


                              • Ai grija cum faci aerisirea sistemului de racire

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google