Montare Panouri Usi Ph 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ma asteptam sa fie imagini aici in thread....srry. Au iesit super ok - a mai trebuit sa faci vre-o modificare sau au intrat perfect in locul celorlalte?
    TAXI M2O

    Comment


    • #32
      fete de usi ph2

      stie cineva unde gasesc fete de usi ph2 dar cele de la varianta cea mai ieftina doar din plastic?poate aveti un numar de contact.
      GYANNY

      Comment


      • #33
        Da, si pe mine ma intereseaza fete usi ph2 pt fata si spate (geamuri electrice). De unde as putea lua?
        O zi buna.
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • #34
          incercati la userul Teleanu...am luat eu de la el! super multumit...!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #35
            Ok ,merci, sper ca nu e fff greu de montat!!
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • #36
              depinde...eu am schimbat si tijele care deschid usa din interior! ar fi mai usor doar sa le modifici pe cele deja existente!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • #37
                Le-ai luat de noi la pretul ala cred?! Are Teleanu noi?sau numai din dezmembrari?!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • #38
                  nu erau noi dar erau ca si noi! nu aveau nici o urma de uzura! tijele tot de la el le-am luat!
                  din cate stiu are doar din dezmembrari!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #39
                    fratilor Teleanu nu rasp la pm, un numar de tel aveti ?
                    GYANNY

                    Comment


                    • #40
                      sper sa nu se supere pe mine...0744685852!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • #41
                        frate cum ai facut cu tija de deschidere ca eu nu am de unde sa fac rost de tija de ph2, am si eu fete de usi ph2 doar pe fata si am incercat sa le mintez si m-am incurcat in tijele alea. da si mie o idee cu tijele ca sa mi le montez si eu
                        sigpic
                        Iti faci poze in oglinda.....pitipoancooooooooo

                        Comment


                        • #42
                          pe spate trebuie facuta vreo modificare la montarea fetelor de ph2 pe ph1 ?
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • #43
                            nu trebuie nici o modificare! doar tijele care deschid din interior usa trebuie un pic modificate sau schimbate cu unele de Ph2!
                            cat despre modificarea tijelor deja existente...trebuie modificate in asa fel incat sa devina mai scurte! Z-ul ala de pe tija trebuie "strans" un pic si astfel tija devine mai scurta! Verificati de mai multe ori pana sa vina calumea...
                            Last edited by lucialina; 16 September 2010, 12:12.
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • #44
                              deci "e floare la ureche" ...

                              @lucialina - ai o poza cu tijele acele ?
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • #45
                                Salut

                                Panourile de pe un MCV se potrivesc la berlina? Ma bate gandu sa le schimb fiindca are deja locasul pentru boxe si eu le vreau acolo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google