Montare Panouri Usi Ph 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    panouri de mcv ph2 exista pe undeva?

    Comment


    • #17
      de unde ai luat panourile?
      sigpic

      Comment


      • #18
        Panourile de Ph2 sunt ok, dar nu prea merge plasticele usilor inchise la culoare si restul plasticelor din interior de culoare deschisa ( pastice pe stalpii de fata , mijloc si laterale interioare luneta ) ........

        Comment


        • #19
          le schimbam si pe alea...
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #20
            Originally posted by adicata2003 View Post
            panouri de mcv ph2 exista pe undeva?
            Aceiasi intrebare am si eu ..

            Comment


            • #21
              Eu m-am uitat la un vw golf si am vazut ca stalpi de la mijloc (centuri) sunt jumatate culoarea panourilor si jumatate gri adica culoarea plafonului iar stalpi din fata si cei din spate sunt tot gri adica jumatate este culoarea panourilor si cealalta jumatate culoarea plafonului.
              Ce am facut : am demontat stalpi de la mijloc si iam dat la vopsit exact pana la nivelul panourilor la un service Dacia din Bucuresti iar stalpi din fata si cei din spate i-am lasat gri ca culoarea plafonului ,adica la fel ca la vw sau ca la majoritatea masinilor , mi sa parut ca arata mult mai bine asa decat cum este la ph2 . Ieri am vazut in showroom
              la Meridian un sandero prestige cu aceiasi combinatie , adica jumatate negru si cealalta jumatate gri la fel ca plafonul .
              Last edited by Robert Stefan; 25 February 2010, 19:58.

              Comment


              • #22
                Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                Aceiasi intrebare am si eu ..
                Vad ca astea inca nu se gasesc asa repede ca cele de la berlina.

                Comment


                • #23
                  La ce te referi ca nu sa gasesc la fel de repede ca la berlina?

                  Comment


                  • #24
                    Pai vad ca pentru berlina, se gasesc si costa in jr de 600 lei. Are cineva de vanzare pentru MCV?

                    Comment


                    • #25
                      Robert mi se pare ca eu ti-am dat numarul lui ala de unde ai luat fetele nu ?? .. pana acum imi luam si eu .. dar toti au numai de berlina .. fetele de usi pe fata se potrivesc , dar pe spate mcv`ul are usile mai mari .. si nimeni nu da decat fata ..

                      Comment


                      • #26
                        Da tu mi-ai dat nr de tel .
                        Multumesc anca o data , ai mai sunat sa-l intrebi daca poate sa faca rost , ca eu am vb. cu el si a mai facut inca un loganist fericit.

                        Comment


                        • #27
                          de unde le-ai cumparat......pune si niste poze cu rezultatul final sa vedem si noi cum se aseaza pe masina
                          TAXI M2O

                          Comment


                          • #28
                            cumpar panouri usi prestige ph1

                            Comment


                            • #29
                              nimik???...macar o poza ?........
                              TAXI M2O

                              Comment


                              • #30
                                te mananca continua cu vanatoarea

                                nici macar nu te-ai uitat, ai 2 pagini amarate, pe prima pagina is poze
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google