Doua Dintr O Lovitura :((

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doua Dintr O Lovitura :((

    AJUTORRRR si eu care spuneam ca pana la 100.000 km nu o sa am probleme dar si 91.000 ajung mai ales dupa cate a indurat saraca, iarna asta mi-a pus capac am dat de belea, mi-am rupt masinuta am bulit ambreiaju si distributia acum imi caut piese si bineinteles mecanic....daca ma puteti ajuta spuneti-mi si mie niste preturi de montaj ca piese am gasit..marea problema este montajul ca depaseste spre surprinderae mea pretul la piese...astept sugestii hai ca dau o multumesc anticipat.
    Pentru orice realizare , primul pas este curajul

  • #2
    rog un moderator sa mute acest post in alt thread ( nu in my ride )

    este ok mersi
    Last edited by bobbyred; 30 March 2010, 21:06. Reason: Automerged Doublepost
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #3
      Dar cum ai reusit?
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        Ce mai conteaza cu a reusit performanta asta , chestie e ca omul cauta "doctor" pt. masinuta lui .
        Ai incercat sa mergi la intalnire la tine in Buc. , sunt convins ca vei primi ceva raspunsuri la intrebarea ta.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #5
          sunt 100% convins ca dany si soran te vor ajuta cu piesele
          sigpicMy ride

          Comment


          • #6
            Da, asa e incearca la ei

            Comment


            • #7
              Multumesc tuturor de sprijin...la capitolul ''reusita'' este ceva ce nu doresc la nimeni si nu am de gand sa repet aceasta ''performanta'' chestia este ca s-a bulit asa din senin..acum aveam ambreiaj acum nu mai puteam pleca

              EEE..o repar eu nu o las eu pe blonda mea asa
              Pentru orice realizare , primul pas este curajul

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google