Formalitati De Sarbatori

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Formalitati De Sarbatori

    Sper sa nu fiu iar injurat.De ce trebuie sa primesc mesaj de sarbatori de la oameni care vorbesc o data la un an cu ei,pe telefon ma refer.De ce trebuie sa dam mesaje tuturor cluburilor,de sarbatori,cu toate ca noi nu am avut vreo data o intalnire cu ei.Eu sincer urasc spam-urile,pe mobil sau net,prefer un mesaj personal nu unul copiat de pe net si trimis in toata lista de telefon sau net.

  • #2
    Pai,esti obligat sa trimiti astfel de mesaje?De primit hai sa zicem,nu depinde de tine.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      de acord cu keluburtos , mi-se pare o stupizenie ce se intampla mai ales pe forum cu mesajele de pasti , primu a fost alin 007 sa fiu sincer si fara suparare mi-se rupe mie ca pleaca la tara si mise falfaie ca nu are net , iar partea cu sarbatori fericite nu cred ca are rost. nu o sati zica nimeni mue ma sarbatori nefericite sa n-ai parte de ele...

      sigpic

      Comment


      • #4
        Mesajele nu mi se par cine stie ce, sunt frectie la picior de lemn, le primesc dar nu le trimit inapoi, decat foarte rar caci le scriu greu, gresesc des si ma enervez. Cel mai frumos e sa primesti un telefon sau sa apelezi pe cineva, asa e cel mai frumos sa faci o urare, fara copy/paste.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #5
          dar de mass-urile de genu "daca nu trimiti la toata lista o sa-ti moara mama" sau "daca nu trimiti o sa ai x zile de ghinion" ce ziceti?
          astea sunt trimise si inventate de cocalari care chiar nu au ce face pe internet.
          prostia omeneasca.

          Comment


          • #6
            Mesajele de genul daca nu il trimiti mai departe se intampla ceva sunt jalnice am primit multe dar nu le-am dat mai departe !!!

            Comment


            • #7
              Originally posted by D-FENS View Post
              Pai,esti obligat sa trimiti astfel de mesaje?De primit hai sa zicem,nu depinde de tine.
              Eu nu trimit decat la cei apropiati,ma enerveaza cand sunt in chef si incepe telefonul cu mesaje care nu ma prea ma incanta.Cand primesc un mesaj de la cineva apropiat,prefer sa-l sun sa-i multumesc de urari.Ii sun doar pe cei care consider ca-mi sunt apropiati.

              Comment


              • #8
                cum ai facut cu mine
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  Cu tine Adi a fost ceva nou,mi-ai zis cine esti dar trebuia sa aflu de unde ai numarul meu de telefon.Oricum mi-a facut placere sa vorbesc cu tine si multumesc ca m-ai mitit,nu ti-a dat CostelHD numarul meu.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google