Volan Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volan Ph2

    ce ziceti, oare s-ar potrivi un volan de piele de pe megane 2 pe logan ph2? nu de alta, dar pielea de pe ala pare mult mai ok si, zic eu, sunt mai mari sansele sa gasesti la dezmembrari unul in regula decat sa dai comanda de volan piele ph2 la reprezentanta si sa ai probleme dupa o perioada (sa se exfolieze sau mai stiu eu ce, ca stiu ca erau ceva plangeri in privinta asta), plus ca e foarte probabil sa coste mult mai mult decat ceva sh. de asemenea, se mai pune problema functionalitatii airbag-ului, in cazul unui transfer.daca s-a lovit cineva de problema asta, rog sa posteze info, daca nu orice parere e binevenita. a, si daca am postat gresit rog mutati oriunde numai sa am si eu niste raspunsuri.

  • #2
    poti sa il imbraci pe al tau in piele. si nu se compara nici cu cel ph2 imbracat in piele din fabrica, si nici cu alea de megane2 din piele (se exfoliaza si pe alea pielea).
    la cel din linkul de mai jos si-a facut un prieten acum vreo2 ani si se tine ffffff bine pielea. nicio problema dupa2 ani si vreo 50,000km.

    Acest blog contine cateva dintre creatiile mele.
    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

    Comment


    • #3
      Originally posted by bossake View Post
      poti sa il imbraci pe al tau in piele. si nu se compara nici cu cel ph2 imbracat in piele din fabrica, si nici cu alea de megane2 din piele (se exfoliaza si pe alea pielea).
      la cel din linkul de mai jos si-a facut un prieten acum vreo2 ani si se tine ffffff bine pielea. nicio problema dupa2 ani si vreo 50,000km.

      http://ghebriel.wordpress.com/
      da. am vazut si pare ok, insa ai idee si de vreun pret mai recent?am mai vazut pe forum volan imbracat in piele, insa imbinarile erau cam grosolane, iesind in evidenta.

      apropos, daca prietenul tau e membru logan club il rog si eu sa-mi arate o poza recenta cu volanul
      Last edited by horus_bds; 15 August 2010, 23:02. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        sfat...cauta pe 4tunning gasesti o gramada de firme si pers care se ocupa cu piele si destul de ieftin am vazut pt un volan

        Comment


        • #5
          multumesc pt sfaturi bossake si darkman. o sa ma documentez mai indeaproape...

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google