Cum Se Lipesc Stickerele Logan Cup Laterale?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Se Lipesc Stickerele Logan Cup Laterale?

    Am si eu o intrebare.Cum se lipesc stickerele Logan Cup laterale,ca trebuie sa fac si eu asta si nu prea stiu cum.Daca poate cineva sa-mi explice raman dator.

    Multumesc!

  • #2
    le lipesti incepand de la jumatate, pentru ca este de dimensiuni mari. nu uita ca NU TREBUIE sa le pui cu apa

    cam asa ceva: de la jumate spre extremitati
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


    si unu mai explicit

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    Last edited by FlorianYFL; 17 August 2010, 14:24.
    Nu-i bai...

    Comment


    • #3
      e greu cu stickerele astea...daca le trantesti gresit risti sa le rupi la desprindere..apoi se intind aiurea...trebuie sa ai mare grija
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Gasisem metoda asta : http://www.fabricadetricouri.ro/blog...ina-video.html
        Si cu apa cum dau,cata dau?Cel mai bine e cu un pulvelizator de geamuri,nu?

        Comment


        • #5
          vezi k pana si in acel video respectivu a curatat suprafata si nu a dat cu apa inainte de lipire. e buna si metoda gasita de tine, ce mai stai? apuca-te de treaba !!!
          Nu-i bai...

          Comment


          • #6
            Deci?Cu apa sau fara?
            Oricum voi spala masina inainte.

            Comment


            • #7
              FARA APA, doar cureti zona inainte de aplicare
              Nu-i bai...

              Comment


              • #8
                se pun si cu pa si fara apa , depinde cum preferi.
                eu le`am pus fara , ti`am zis mai multe in PM

                Comment


                • #9
                  eu sunt de parere ca iti trebuie ceva experienta pentru asa ceva...asta daca vrei sa iasa calumea
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Punele cu "apa" pulberizator de spalat geamuri fara alchool de preferat, ca daca te iei dupa domnii "ingineri" (vorba lu vitriol de pe alt thread) o sa ajungi sa iti comanzi alt set in cel mai scurt timp. Sa degresezi si sa scoti bitumul ala de pe usi cu benzol, caci altfel vei avea surprize neplacute.
                    Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                    Comment


                    • #11
                      degresezi suprafata bine, sa mai ai o persoana sa te ajute sa iti fie mai usor, fara apa (cel putin eu ce am pus am pus fara apa), sa ai un pistol cu aer cald, racleta din pasla (e putin mai moale) si putina indemanare
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • #12
                        Sa ne pui si noua o poza cand termini sa vedem cum a iesit.

                        Comment


                        • #13
                          Da.Aman montajul pentru sambata!

                          Comment


                          • #14
                            Am si eu o problema.Am dezlipit un sticker de pe masina si in urma a ramas acel lipici de la ele.Cu ce il indepartez de pe masina?? am incercat cu : solutie de geamuri(nu merge),solutie de indepartat smoala(nu merge),alcool sanitar(nu merge),apa(nu merge).Ce fac?astept ajutor , sfaturi.
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • #15
                              Raspunsul la intrebarea ta il gasesti aici
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google