Cum Folosesc Programul Ddt 2000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Folosesc Programul Ddt 2000

    am reusit sa achizitionez un tester pt logan...dar in afara de temporizare plafoniera si a citi sau sterge erorile nu am reusit sa fac altceva...si nu gasesc nici un tutorial pt el

  • #2
    nici nu vei gasi, pt ca nu exista....
    ... si ai grija, ca daca umblii unde nu trebuie.....risti sa nu iti mai plece masina...

    Comment


    • #3
      tocmai de asta am pus aceasta intrebare...decat sa fac belele mai bine intreb....

      Comment


      • #4
        Incearca pentru inceput sa ta limitezi la citire si stergere erori, vizualizare parametri, mai apoi, dupa un timp vei reusi/vei avea curajul sa intri in detalii.
        sigpic
        Vectra C. 1,6i

        Comment


        • #5
          Salut.Cit cost acest cablu si unde se gaseste?Si este in franceza softul?ca asa am auzit
          sigpicPasionat de MCV si natura

          Comment


          • #6
            pai si ce ai mai vrea sa faci cu el ? DT vine de la diagnostic tools
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Fratilor, imi puteti spune va rog frumos si mie de unde pot modifica (daca se poate modifica) parametrul de viteza al alertei depasire de viteza (120 km/h setat de fabrica), vreau sa-l setez la 135 km/h, dar nu-l gasesc. Am softul DDT, am gasit parametri de temporizare si de incuiere a usilor la 8km/h, dar cel cu avertizarea sonora nu exista.
              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/vand_d....html?p=782991

              Comment


              • #8
                Din pacate, aceasta viteza nu se poate modifica.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google