Sigla Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigla Logan

    Salut !

    Nu stiu cine a mai patit asta insa acum cateva zile am constatat ca nu mai am sigla "Logan" in fata. A cazut sau a fost furata, nu am idee, insa cand am fost sa cumpar alta era sa fac infarct...Stiti cat costa? Saizeci si sapte Ron...
    Stie cineva de unde pot cumpara alta sau ceva asemanator care sa se potriveasca acolo si sa fie mai ieftina ? Am auzit ca sunt unii care confectioneaza o sigla Renault care se potriveste in locul celei originale Logan.
    Multumesc.

  • #2
    La marele Popescu ai incercat?Vei fi surprins.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Ce dracu ma, astia au inceput sa fure si sigle de dacia?Dorin, sa ne zici unde ai gasit si cu cat ca s-ar putea s-o pateasca si altii.
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • #4
        Si eu am un amic caruia i-a furat sigla din fata, si a fost nevoit sa si-o cumpere. Da, o ciordesc baietii, pt ca e destul de scumpa in magazine....si deh, isi iau si ei o paine
        Logan Ambition 1.6 8V

        Comment


        • #5
          50 RON sigla fata. Acum vreo 2 luni era pretul asta la un magazin de piese auto
          sigpic

          Comment


          • #6
            ce oameni... maine poimaine ne lasa fara roti ... tot ce e posibil... mai ales cei cu jante !! aveti grija cei care stati la bloc sau nu aveti garaj... paza buna trece primejdia rea... sunt sigur ca nu'si doreste nimeni sa isi gaseasca de dimineata masina pe butuci...LUATI MASURI !!!! numai bine!!

            Comment


            • #7
              eu stau la casa ...oricum cand o las parcata undeva am grija sa o las in locuri aglomerate , nu retrase .
              sigpic

              Comment


              • #8
                A fost furata mai mult ca sigur, ca multa lume am auzit ca a ramas fara sigla sau antena.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  vorbeste cu silviu_79..... avea un pret mult mai bun ...numai bine
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • #10
                    salut , si eu am patit acelasi lucru pe 24 decembrie..mi-a fost furata din parcare ...si dupa aia am avut accident cu golanul...dar asta nu mai conteaza...revenind la subiect eu am cumparat-o din Vitan cu 35 Lei , in afara "magazinului" mi s-a spus 70 Lei,,,dar cand am intrat sa vad daca mai au...mi-a spus 35...dat si plecat sa nu mai zica ceva )) si este originala...
                    1.6 mpi cu un strop de redbull
                    Respect pentru ca imi pasa

                    Comment


                    • #11
                      Propun s-o batem in cuie...Sau sa o sudam...Sa vedem, mai trage cineva de ele?
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • #12
                        Daca o bati in cuie sau o sudezi poate ramai fara bara fata ) Romanu e oleaca mai inventiv ca oricine
                        Last edited by ROLion; 9 July 2009, 18:25. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          eu am gasit pe la la 35 ron cres acum vreun an sigla renault..pe nuanta de rosu(cum am si masina)...le-am schimbat p-alea vechi...da mai bine acum...rosu pe rosu fata de albastru pe rosu.....
                          Slow & Safe

                          Comment


                          • #14
                            nu va mai mirati ca a furat sigla mie mi-au furat 2 capace de roata care erau sparte..cred ca dc le aruncam nici gunoierii nu le luau...asa ca astia sunt cu foamea in gat

                            Comment


                            • #15
                              Un prieten a ramas fara toate siglele si antena de la Loganul lui. In fiecare dimineata se trezea si vedea ca ii lipseste o sigla si tot asa pana a vazut ca nu mai are nici antena si nici siglele de pe portbagaj si nici cea din fata. In spate i-au luat siglele cu ceva cutit sau surubelnita, ca are niste zgarieturi nasoale unde erau siglele.
                              Am gasit o solutie ca sa nu mai ramanem fara sigle: Portbagaj clean si plasa la spoilerul din fata.
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google