Sigla Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pai aia e cea mai buna solutie,omul vrea sa te ajute sa te faca sa-ti tunezi masina si iti ia siglele si tu il iei de hot

    Comment


    • #17
      Cred ca vor sa si le agata de gat_bling bling.Asa era o data si cu stopurile de dacie,desurubau cele 4 suruburi si gata , le gaseai in obor la pret promotional.
      Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

      Comment


      • #18
        Pentru cei care mergeti in Germania dar si la noi, aveti grija ca fura sigla de dacia ca sa o puna mai ales pe Mercedes ca sa se dea mari ca au Logan )

        Comment


        • #19
          Au innebunit aurolacii???
          Hai ca asta este culmea culmilor!
          Inteleg sa fure un casetofon,cd-uri din torpedou,roti,jenti,oglinzi,etc....dar sigle??
          E clar ca se apropie Apocalipsa foamei si Armaghedonul lumii in care traim.
          Of,Of,Of.......Of ...Cred ca daca as prinde un hot din asta la masina mea cred ca as desuruba antena si l-as bate cu ea marunt marunt pana i-as da sangele si pe urma sa ii dau cu sare si as merge mai departe cu bataia cu bata de basebol ca sa ii inmoi oasele si sa ii rup mainile cu care fura si picioarele cu care fuge apoi de la fata locului.
          Nu de alta dar am mari draci pe ei ca si mie au incercat sa imi sparga masina si mi-au fortat ambii butuci.
          Am observat un lucru mai ales la loganuri si anume ca mergand pe Calea Rahovei si pe stanga si pe dreapta,pe Sebastian si pe aleile dintre blocuri 3 din 4 loganuri au butucii fortati.
          Mam uitat atent la ele si mai toate prezinta urme de vandalism.
          Of Topic....O sa vand cat mai repede apartamentul si vreau sa ma mut la curte ca sa imi fac un garaj calumea si sa scap de stresul aurolacilor noaptea,de lipsa locurilor de parcare,copaci cazuti la furtuni,Oameni cazuti de la etaj din cauza disperarii,etc...
          Mai ales de vecinii din scara care toata ziua bubuie,baga bormasina,ma inunda cand mie lumea mai draga.
          Toate cele bune....

          Comment


          • #20
            Si mie mi-au furat-o pe cea de pe fata acum vreo 3 luni si am cumparat-o de la un magazin de piese cu 50 lei(la reprezentanta era 70).Am vazut multi cocalari cu joarse de dacii vechi cu sigle de logan(ba chiar si o bicicleta),am vrut sa opresc unu sa-l "intreb" de unde o are ca doar n-a dat el 70 lei pe ea ca-i dubla pretul rablei,dar nu m-a lasat sotia,ca stie ca fac panarama cand e vorba de masina.Astia care fura cand sunt prinsi trebuie TOCATI.L-am prins pe unu intr-o zi in rarele momente cand merg cu autobuzul,cu mana in buzunarul meu,iar dupa aceea baiatul isi scosese certificat medico-legal cica sa ma dea in judecata ca l-am batut prea rau,dar i-am transmis daca nu cumva doreste o schimbare de domiciliu mai fortata asa si vad ca s-a linisit.Asta le trebuie la hoti fratilor,OMOR ca politia DOARME pe ei si se iau de babe prin piata ca vand marar de pe trotuar.
            KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

            Comment


            • #21
              Si mie mi sa intamplat.Au bagat o surubelnita intre sigla si portbagaj de parca ar fi fost sudata si mi-au indoiat tabla.Tarani ce sa mai..!

              Masina am luat-o in 2005 oct si in prima saptamana am patit-o si eu cu sigla de pe portbagaj.Cu o surubelnita au(a) actionat ca numai zgaraieturi am avut.
              Last edited by alexalin2007; 24 July 2009, 09:28. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                ptr dorin43
                Eu am o sigla pentru fata pe care am pastratat-o ca urmare a unui eveniment nefericit(accident).
                daca inca nu ai gasit ti-o pot trimite fara niciun cost pentru tine decat pretul curieratului
                daca o vrei trimite-mi un mail pe Stk_ic@yahoo.com cu datele tale si un numar de telefon si o sa o trimit cel tarziu maine.

                Comment


                • #23
                  frate daca-ti fura sigla mai e cum mai e(stiu cum e) dar sa n-ai ghinion sa puna ochii vreunu pe tine ca sa te tii de belele ca ; un litru de vopsea pe plafon si capote, zgarieturi cu panza de bomfaier, cauciucuri taiate cu cutitul pe creasta si talon, lovituri cu pietroaie din mers in portiere etc...cam asa e la mine-n cartier....

                  Comment


                  • #24
                    acuma depinde cat de bine te intelegi cu vecinii....

                    Comment


                    • #25
                      @ lae da' unde stai fratie,in kosovo,ce de parteneri de antrenament as avea.
                      KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                      Comment


                      • #26
                        nu , mai rau in poarta 6...! ultima isprava a baietasilor; 40 de autoturisme cu gumele taiate cate doua pe partea strazii deci 80 de cauciucuri si asta in prima zii(am scapat la mustata ca macelu' a inceput la doua masini de a mea)...din pacate a doua zii pana sa-i prinda au luat-o spre seara pe un bulevard si au mai taiat inca pe atatea si au si distrus dintre ele(lovituri de picioare in usi, aripi...)....jale frate..ia prins si ai judeca in libertate(pana se duc la locul lor)...!!! da cel mai tare a fost cand o gasca de tineri beti au pus mana pe bate de bassebal si au indoit 37 de masini pe o strada paralela cu a mea....ia dat si la proTV, vineti si umflati de pumni si picioare ca iau prins proprietarii pe cativa....da , poarta 6....

                        Comment


                        • #27
                          Doamneeeeeee ce jeg de tara,cum de mai rabda pamantul,ce macel ar iesi sa pun eu mana pe astia,s-ar ruga de politisti sa-i salte.
                          KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by LAE View Post
                            ...ultima isprava a baietasilor; 40 de autoturisme cu gumele taiate cate doua pe partea strazii deci 80 de cauciucuri si asta in prima zii(am scapat la mustata ca macelu' a inceput la doua masini de a mea)...din pacate a doua zii pana sa-i prinda au luat-o spre seara pe un bulevard si au mai taiat inca pe atatea si au si distrus dintre ele(lovituri de picioare in usi, aripi...)....jale frate...
                            ... da cel mai tare a fost cand o gasca de tineri beti au pus mana pe bate de bassebal si au indoit 37 de masini pe o strada paralela cu a mea....ia dat si la proTV, vineti si umflati de pumni si picioare ca iau prins proprietarii pe cativa....da , poarta 6....
                            Cred ca e ceva in aer,acolo,la voi...
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #29
                              e ceva in aer, aburi de alcool, frustrari legate de conditia de viata, mostenire educatie zero etc...e un cartier de periferie cu multi tigani si hoti de toate neamurile....cam riscant noaptea daca nu te cunosc baietzasii....

                              Comment


                              • #30
                                ce draci mai moca e sigla de bmw sau opel daca i-mi dispare i-mi pun o sigla cu FAN POLITIE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google