Sigla Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Lae frate(scuze de off topic),atunci mutate din cartierul ala al tau si vino aici in Rahova la mine ca este muuuuuult mai bine.Vorbesc serios si scapi si tu de frustratii aia,adica ratatii societatii.
    Eu unul mas muta dupa o luna de stat intr-un asemenea cartier si mas fi dus si la tara ca sa am liniste si pace.

    Comment


    • #32
      nu mai cumparati de la hotii din targ

      salut

      cei care ati ramas fara sigle , printre care si eu... nu mai cumparati de la hotii din targ.
      le fura de pe masinile noastre si le cumparam pe bani grei tot de la ei.
      daca vedeti pe vreunul ca are asa ceva de vanzare chemati politia.
      asta avis pentru targul din pitesti.
      in mioveni jumatate din loganuri sunt fara sigla, le fura te miri ce handicapati si stau cu ele de vanzare pe urma in targ.


      si cum am reusit sa mi o recuperez inainte de montare sa i dari cu poxipol , moment, orice .... al draq cu ochii lui sa nu o mai desfaca nici cu patentul.
      atat am avut de zis!!
      JIJI

      Comment


      • #33
        de regula, in targ astia cer cam 1/3 din valoarea siglei, daca ar fi s-o cumperi de la dealer sau magazin de piese auto ... politia daca o chemi, vei avea surpriza sa constati ca nu prea se baga, or sa zica, poate, ca i-ai deranjat degeaba pentru un fleac.
        adevarul ca si producatorul, dacia in speta, si-a cam dat concursul la treaba asta. au zis ei ca au construit o masina pentru romania, dar la treaba cu furatul de pe ea nu prea sau gandit ... sigla de pe fata e fixata "la misto" in doua cleme subtiri de tabla, astfel incat, numai daca te "agati" de ea, a si plecat dupa tine ... la spate, treaca, mearga, ar fi niturile acelea de plastic, dar cine vrea s-o fure, o ia si pe aia. de antena, nu mai zic, o simpla desfiletare si gata. n-ar fi o problema poate, dar si cu preturile de la dealer ... cel mai bine, pui putin poxipol, cum a zis cineva mai inainte, la cea din fata, dar daca hotul insista, iti mai ia si jumate din masca ... dar daca lipesti si antena, ce te faci la spalatorie?

        Comment


        • #34
          la noi in slobozia s-a intamplat ca intr-o zi sa merg pe strada cu prietena si sa vad o masina pe butuci...si ii zic...sigur lu asta i-a furat rotile (in gluma) si seara vad masina respectiva la televiziunea locala...doamne si ce jante frumoase avea ala pe masina respectiva...

          Comment


          • #35
            Bre nea Jiji daca lipim cu poxipol,superglue,etc..sigla aia vorba lui Niros ca ala de draci o sa iti faca bara bucati si o paguba mai mare bineinteles de ordinul milioanelor ca nu poate sa o scoata.
            Eu propun ca acea sigla de logan sa o lipim cu un arici dublu adeziv.
            Adica o parte din arici sa ramana pe bara si cealalta de sigla.
            In felul asta cand ne luam tot din masina(detector radar,gps,fata radio cd,cd-uri,etc,,) luam si sigla dupa noi.

            PS...Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul...Trebuie sa ne adaptam din mers!

            Comment


            • #36
              nu mai bine o scoatem ? si punem plasa de tantari ?

              Comment


              • #37
                mai bine nu mai punem de loc.
                sa le fure ... sa adune saci intregi si sa vedem ce vor face cu ele
                JIJI

                Comment


                • #38
                  Vand trei la 1 leu si tot nu ies in pierdere.

                  Comment


                  • #39
                    romanul e inventiv....gasesc ei ce sa faca cu ele...dak nu, in cel mai rau caz le folosesc pe post de bling-bling-uri la gat. Ai sa vezi toti puradeii cu sigla logan atarnata la gat
                    TAXI M2O

                    Comment


                    • #40
                      asta cred ca e o solutie
                      (nu e de pe masina mea)
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        chiar e buna solutia...dar ajuta la aspect dak mai baga unul si jos...asa ca sa sie simetric :P
                        TAXI M2O

                        Comment


                        • #42
                          am uitat sa precizez : era TAXI

                          Comment


                          • #43
                            cumpar si eu o sigla de logan 1,2
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google