Scaune Si Banchete De Laguna 2?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scaune Si Banchete De Laguna 2?

    Exista cineva care are montate scaune si banchete de laguna 2 pe masina?Daca are cineva va rog sa puneti o poza, un link, un ceva ,care sa ma ajute sa montez si eu asa ceva pe masina mea,sau daca stiti pe cineva care se ocupa cu modificari de acest gen,v-as ramine recunoscator.Inca ceva :eu am un mcv, si vreau ca dupa ce pun banchetele ,sa ramina cit mai functionale(rabatabile).Multumiri anticipate

    prea multe raspunsuri odata,si nu reusesc sa procesez,pe rind va rog!

    prea multe raspunsuri odata,si nu se intelege mai nimic,nu pot sa procesez informatia,pe rind va rog!
    Last edited by cipo; 16 December 2010, 13:28. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    eu vazusem niste poze cu cineva care adaptase scaunele din fata si cotiera de la o laguna 2 pentru logan.erau din piele alba si veneau foarte bine

    Comment


    • #3
      poti sa atasezi si niste poze??? chiar as fi curios...

      Comment


      • #4
        Ete poza aci`:
        Attached Files
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • #5
          Marfa rau,puneti un link,ceva sa putem studia lucrarea,va rog frumos

          Comment


          • #6
            Intr-adevar arata bine cu scane si cotiera de la Laguna...un link ceva care sa ne arate mai mult.
            CARPE DIEM!

            Comment


            • #7
              din cate se vede nu a instalat doar cotiera, ci a adaptat intreaga consola dintre scaune. un link sau cateva informatii despre lucrare, te rugam
              Stock is boring...
              My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

              Comment


              • #8
                Arata chiar foarte bine scaunele de Laguna adaptate pe logan....mai ales ca a adaptat cu tot cu consola si cotiera
                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                Comment


                • #9
                  arata foarte bine...dar din cate imi aduc aminte e o masina din Germania! sau gresesc???
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #10
                    alea sunt de bmw scaunele
                    si de laguna ies tot cam asa
                    la bancheta insa ia-ti gandul am masurat eu su nu merge pusa din cauza formei nu se aseaza deloc si nici nu ai sa reusesti sa o modifici
                    am demontat laguna cu zecile si stiu ce zic
                    si eu am vrut sa fac mutarea si am renuntat ca nu se potriveste
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #11
                      Daca nu ma insel, masina asta a participat la Intalnirea Internationala Dacia, unde a fost prezent si colegul vyp75.

                      Totusi, tind sa cred ca'i interior de Renault Laguna, Loganul cu interior de BMW parca avea tapiteria de alta culoare.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • #12
                        Oricum ar fi...arata foarte bine
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • #13
                          masina aia aprtine organizatorului si am vazuto de 3 ori sunt scaune de bmw cu perne de alea ce se intind.
                          cel mai simplu e cu inlocuirea scaunelor fata si retapitat interiorul cu bancheta originala.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • #14
                            arata destul de fain,dar la consola a mai modificat ceva sau se potriveste direct.

                            Comment


                            • #15
                              cred ca a mai modificat putin.VYP 75,eu incerc sa un banchetele pe un mcv ,sper sa si reusesc

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google