Scaune Si Banchete De Laguna 2?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    e belea cu scaunele ale pe logan,ii da alt aspect si functionalitate interiorului.......

    Comment


    • #17
      la bancheta e problema sezutului care e turnat concav jos, laguna avand gauri in podea pentru a putea cobori sezutul mai jos
      exact gaurile care se vad deasupra in forma sezutului le are si dedesupt proeminente si nu se aseaza pe caroseria dreapta a loganului
      di burete nu poti taia pentru uniformizare ca e prea subtire.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #18
        Pai atunci mai adaug material.Glumeam ,vad eu ce o sa fac mai la primavara,pina atunci ,astetpt.

        Comment


        • #19
          vara la soare i se reflecta lumina din bordul ala alb fix in parbriz si nu mai vede inainte...
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • #20
            In afara de aceasta masina cu scaune de BMW, mai stiti alte scaune de la alte marci care se pot adapta la Logan ? Avand in vedere ca am probleme de coloana si scaunele de Logan sunt o mare porcarie, nu as vrea sa schimb masina. Poate scaune de Volvo care stiu ca sunt mai ergonomice ?

            Cu stima,

            Alex

            Comment


            • #21
              stiam ca de golf 3 se putea ( GTI sau ceva de genul )
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google