MCV sau Berlina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da, bine...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #47
      nu stiu daca sunt on-topic dar am vreo sansa sa obtin si eu cartea tehnica a mcv-ului in format electronic? Parca mi se pare penibil sa ma sui in ea si sa nu stiu cum se aprind...proiectoarele, de exemplu!

      Comment


      • #48
        Dar nu ai manual de utilizare?
        Si acum ca sa raspunde la intrebarea ta: ca sa aprinzi proiectoarele invarti primul inel de pe maneta de semnalizare (blocul lumini) o singura data si ai pozitiile aprinse, daca invarti de 2 ori ai lumnile de intalnire aprinse. Daca invarti al doilea inel o data ai proiectoarele aprinse, daca il invarti de 2 ori ai proiectoare + stop ceata aprinse. Deci proiectoarele se pot folosi doar impreuna cu pozitiile sau faza scurta.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #49
          andrei, te-ai gandit ca poate nu i-a venit inca masina?
          numar secundele

          Comment


          • #50
            Scuze, uitasem. :blush:
            Atunci, pana iti vine masina n-ai de unde sa gaseti manual de utilizare in format electronic.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #51
              nu mi-a venit masina, intr-adevar!
              oricum, multumesc!

              Comment


              • #52
                depinde! loganul pe benzina are pretul o idee mai mic decat cel pe motorina,iar diferenta de pret o recuperezi daca mergi cu masina intr-un an mai mult de 20.000km.asa cred eu!


                Bine ai venit pe forum!!! Te rugam sa nu folosesti limbaj mirc. e mult mai usor de citit. plus ca nu toata lumea care citeste este familiarizata cu acest limbaj.
                Last edited by 1.5 DCI; 23 April 2007, 08:55.

                Comment


                • #53
                  Orice ti ai lua sa o stapanesti sanatos si fara evenimente....Masina noua e masina noua..apropo..ideile unora cu sh-uri si dintrastea..nu le lua in calcul(parerea mea)..suntem aici pe un forum in care se discuta problemele ce apar si e ptr cei care iubesc masinile astea..deci celor cu idei de genul(care parca denigreaza marca autohtona)..va rog eu mai abtineti va sau stergeti va contul domnilor...;)

                  Comment


                  • #54
                    din cate am auzit MCV-ul eate mult mai stabil decat Berlina...deci...concluzia o tragi singur..

                    Comment


                    • #55
                      Eu am MCV de un an si o saptamana .. vreau sa zic ca nu am nici un ffel de preobleme cu el .. nu bate nimik .. si am ami multa stabilitate decat o berlina .. la motorizare e excelent .. viteza maxima care am atins-o .. 190 km/h .. E foarte incapatoare .. adik masina de familie !

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google