Cuie Fete Usi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuie Fete Usi!

    Este vorba de acele cuie albe de plastic care ajuta fata de usa sa se prinda de usa! stiu ca la reprezentanta as gasi asa ceva dar dupa cum Dacia are reputatia sa aiba piese de detaliu foarte scumpe nici nu-mi vine sa intreb! Are cineva de vanzare pe forum?

  • #2
    cauta la magazine auto , sigur gasesti la pret normal , fata de reprezentanta.

    Comment


    • #3
      Nu stiu daca vinde cineva pe forum braduti pentru fetele de usi...parca nu am vazut...dar cred ca sunt compatibile cu cele de la Dacia 1300 oricum daca nu completezi si locatia exacta de unde esti nu iti va putea spune vreoun coleg un magazin de unde poti sa cumperi acei braduti.
      sigpic

      Comment


      • #4
        eu am cautat in tot brasovu si nu am gasit.doar la reprezentanta se gasesc si sunt cam scumpe, undeva la vreo 3,5-4lei buc

        Comment


        • #5
          prin Brasov nu sunt dezmembrari auto? ia un ,bradut, cu tine si cauta pe acolo poate gasesti ceva asemanator ca si pe la Renault se folosesc aceiasi braduti la unele modele

          Comment


          • #6
            acesti braduti sunt identici cu cei cu care vin bandourile prinse. poti sa mi spui de cati ai nevoie? caut si ti dau eu. poti sa mi lasi pm.

            Comment


            • #7
              In targ la Vitan sunt 25 de bani bucata;albi,negri si daca ai rabdare sa cauti gasesti si gri.

              Comment


              • #8
                prieteni eu sunt din Resita ce treaba sa am cu brasovu... avem si aicea dezmembrari auto dar sunt intepenite pe fetele de usi de renault si n-are rost sa le dau jos prin rupere! O sa caut la magazine auto, credeam ca are careva la vanzare! multumesc mult!

                Comment


                • #9
                  soculuif scuze am vazut la alt utilizator localitatea si te-am confundat,asa e la repezeala

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google