Unde Sa-mi Pun Folii Mai Ieftin (CT) ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Sa-mi Pun Folii Mai Ieftin (CT) ?

    Salut ,unde sa ma duc sa-mi pun folii pe geamurile laterale (fata-spate) la un pret cat mai mic in Constanta ??

    Am am sunt la un nr (vazut in trafic reclama) si mi-a zis ca pentru un logan imi ia 200lei pentru geamurile laterale . Mi-se pare un pret ok , dar daca stiti alta firma .... recomandati-mi si mie .

    Bye bye
    sigpic

  • #2
    la 200 lei sunt si omologate ca mi se par c-am ieftine,eu mi-am pus acum 2 ani folie llumar la pretul de 450 lei pe toate geamurile si luneta la kargo situat langa spalatoria trompi,cei de acolo lucreaza foarte bine,mai este pe t.burada un centru de folie si autocolante la ei este ieftin dar nu lucreaza bine ,eu la iei mi-am pus autocolantul pe capota si plafon ,lucreaza prost ,vezi ca ce este ieftin nu este si bun ?
    http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

    Comment


    • #3
      mai prost puse ca mine in parcare cu folie la 10lei de la piese auto nu are cum sa fie . Mi-se pare un pret ok 200 lei pentru geamurile fata spate , ideea este ca sunt multe firme ce monteaza folii auto si de aici sa ajuns la preturile astea normale(zic eu) . Iar din cate am inteles de la un tip mai in domeniu , foliile pe logan sunt o joaca pentru cei in domeniu .

      Ma rog , saptamana viitoare ma duc la firma aia (de pe poporului)

      Are cineva idee , firmele astea au si folie de alta culoare ? sau doar negru ? Ma interesa o tenta albastra .
      Last edited by ibogdannn; 21 January 2011, 23:35.
      sigpic

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google