Probleme Directie Logan.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probleme Directie Logan.

    am si eu urmatoarea problema cu directia .cand scot masina pe liber se misca volanul parca bate. ce se intampla?? cumva dezechilibrarea unei roti??

  • #2
    Da....e posibil sa fie dezechilibrate rotile sau e posibil sa ai gheata pe jante (asa facea si la mine directia acum 2 zile...acum nu mai face)...nu stiu cum a fost la voi zilele astea dar la Galati peste minus 8 grade nu a crescut temperatura.
    sigpic

    Comment


    • #3
      ...sau verifica anvelopele sa nu ai vre-una cu armatura distrusa.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        fratica acum am fost afara si erau pline de gheata merci mult

        rog operatori daca vor pot sa inchida
        Last edited by kivu rar; 27 January 2011, 21:18. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          ia incearca sa mergi cu ea peste suta in viteza sa vezi da bate eu am patit ca aveam pamant pe interiorul jantei si imi batea tare si am fost la spalatorie si a dat cu jet pe interior si nu mi-a mai batut
          sigpic
          LOGAN CLUB BARLAD
          http://www.youtube.com/watch?v=evLW9JAIMCc

          Comment


          • #6
            Eu zic ca tot e bine,macar pentru cei ce nu stiu sa se uite pe vremuri deastea cu gheata.

            Am prieten care asta vara la o saptamina si ceva dupa ce fusese la tara i-a inceput masina sa troncane din toate incheieturile de incepuse sa se gindeasca de unde face rost de bani pentru o gramada de scenarii(suspensie,directie,....)Cind ne-am bagat sum ia am scos cu ranga si ciocanul bolovani din pamint atit de tari ca nu se prea spargeau.Erau pe la arcuri si pe la bielete mulaje din noroi intarit.

            Asa ca mai bine te uiti intii de doua ori si apoi iti faci griji.
            sigpicPasionat de MCV si natura

            Comment


            • #7
              Daca mai prind un singur post cu rost de flame, direct vacanta luati!!! Considerati ca aveti deja un cartonas galben.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google