Capat De Bara Conex

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capat De Bara Conex

    va salut am si eu o problema cu un capat de bara dr. la-m pus in vara si acum cam joaca este de conex ca de renault era 200 ron si am zis sa incerc cu conex voi de care puneti multumesc pt. raspuns.

  • #2
    sunt cele mai proaste ,prima data si eu am pus de conex, a 2 oara am luat de uzina (pe sub mana) 2 mil amandoua,si am peste 20.000 de km cu ele si nu am probleme,deci feritiva de piesele de la conex ,bani putini si marfa de toata jena,mau tinut 4000 de km capetele de bara....asa ca nu dati bani pe lucruri proaste...

    Comment


    • #3
      lemforder sau moog nu puteti la 90 de ron ca e scumpe, nu?

      Comment


      • #4
        Asa zic si eu.Nu de uzina ca aia sunt nesimtiti rau dar citesc mult pe forum si vad cam care sunt impresiile.Conex orice face e de proasta calitate
        sigpicPasionat de MCV si natura

        Comment


        • #5
          Fugiti de piesele de Conex!Toate piesele pe care le-am cumparat de la ei au fost foarte proaste si aproape la fel de scumpe ca cele de origine.Am avut belele cu un chit de ambreiaj la un papuc (m-a costa dublu ca am pus original pe urma)traseu espament papuc nu am putut sa-l montez pana nu l-am ajustat cu flexul,capete de bara papuc nu au tinut mai mult de 10 mii km,pivotii la fel,pompa apa papuc diesel a tinut 32 mii km iar cea originala 114 mii km,aripi de papuc care nu veneau nici daca le taiai ,etc.Numa belele am avut cu piesele de la Conex.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • #6
            am pus si eu anul trecut capete de bare si bascule echipate cu pivot si bucse de la conex, concluzia= la 3 luni dupa aceea le.am schimbat cu piese de uzina
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google