Becuri H4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Becuri H4

    Cred ca s-a mai pus intrebarea asta dar n-o sa ma injurati daca o mai pun si eu....Ce becuri H4 folositi sau a-ti folosit cat v-au costat si daca ati fost multumiti de ele? Eu am cumparat zilele trecute un set Osram Nightbreaker Plus pe care am dat 110 lei,sunt multumit de ele dar si cam multi bani au costat (binenteles ca in magazin nu m-am uitat la bani dupa ce am iesit am realizt cat am dat pe ele).....cred cai o boala grava
    Vorba este de argint iar tacerea de aur.

  • #2
    Mai puneai ceva banuti si cumparai un kit xenon dar sunt bune si osram-urile. Sa le folosesti mult timp de acum in colo!
    sigpic
    Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

    Comment


    • #3
      Gasesti aici http://www.loganclub.ro/forum/o_pare...er-t18274.html cinci foi cu pareri despre becurile mai scumpe decat cele stock. Unii sunt foarte multumiti de lumina suplimentara obtinuta, altii se plang ca se ard rapid (aproximativ jumatate de an). Oricum, sa le folosesti sanatos si sa fii linistit ca au fost o investitie mai buna decat xenon aftermarket. Adica nu vei primii injuraturi de la cei de pe contrasens cum ai fi primit daca iti puneai xenon. Numai bine.

      Comment


      • #4
        nu stiu care e faza cu nighbreaker plus, eu am nightbreaker ( si atat , sunt foarte multumit si am dat 60 de lei pe ele

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google