Alte Dotari Pt O Chela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alte Dotari Pt O Chela

    Am un 1,4 MPI si e chel, dar rau de tot am doar abs si aiberg sofer.Pot sa imi mai pun SERVO si AC la el si unde imi recondatii sa me duc????in reprezentanta???? stii si cam cat costa???? multumesc

  • #2
    In reprezentanta daca intrebi cat costa sa iti puna AC, o sa ramai surprins...3000 E.
    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

    Comment


    • #3
      Iti poti pune geamuri electrice cum mi am pus si eu pe cheala mea.Aerul este in jur de 400e din dezmembrari si 10milioane vechi montajul in Pitesti,la reprezentanta este 1100e.Servo este 8milioane vechi din dezmembrari plus montaj...deci..daca vrei detalii..da mi pm poate te ajut cu ceva sfaturi.
      CARPE DIEM!

      Comment


      • #4
        Am fost cu un prieten, cu logan preferance ph1 - 1.5dci si i-a spus clar 3000 E. Ieri m-am intalnit cu un om care si-a cumparat un logan ph2 chel 1,4 prin programu rabla si de asemeni a fost la Meridian Sud si i s-a spus tot 3000 E.
        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

        Comment


        • #5
          Cauta prin Pitesti si vei gasi la 1100e.Eu am cautat si gasit,dar nu mi permit.Pretul unuia din dezmembrari m ar avantaja mai mult si pret si montaj dar fiecare cum doreste.
          CARPE DIEM!

          Comment


          • #6
            vrei ceva cu servo si aer , vindeo paia si ia una mai veche completa , sau dao la schimb , eu asa ma facut am dat un sandero chel 2008 pe un logan laureat 2005+1500 euro (49870 km bord ,certificat garantie tot tacamu ) chiar nu-mi pare rau dupa sandel (era fumoasa tare parerea mea) dupa ce am mai bibilit pe la golan am descoperit ca fostul propietar chiar a avut grija de masina , comparativ cu mine care nu stie dacat apa -paie si bataie basca am bagat si gpl , trebuie sa merga ce mama dracu .
            revenind la oile noastre cel mai ieftin iesi din dezmembrari + plus unele piese noi ca doar nu o sa gasesti totul ok la dezmembrari

            Comment


            • #7
              si mie tot 3000 de euro mi-au spus...jumatate din pretul masinii

              Comment


              • #8
                mai bine o dai la schimb sau o vinzi si iei alta.. succes

                Comment


                • #9
                  la valcea este sa iti pui ac 1000E in reprezentanta!!nu inteleg dc difera asa preturile!!de la dezm am pus si eu ac,si sunt multumit de lucrarea facuta de mine,numai de mine si MMH
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • #10
                    sigur nu o sa fiu privit bine, dar de ce iti iei o masina cheala si apoi ii pui sero, ac etc? nu inteleg.. daca n-ai bani, mai astepti un pic...din ce am inteles pe forum, costa mult si nu cred ca se merita.
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #11
                      si un prieten de al meu a fost la reprezentanta sa isi puna ac pe un mcv si ia zis ca il costa scump ca ii trebuie sa schimbe si niste piese care sunt bune dar la ac trebuie cu putere mai mare,sfatul lor ia zis sa o vanda sau sa dea la schimb plus diferenta,bafta la inbunatatire

                      Comment


                      • #12
                        am yo tot sistemul de servodirectie, a fost dat jos de pe fosta masina [mi-a luat-o leasingu'] nr de tel daca esti interesat 0766368027

                        Comment


                        • #13
                          daca vrei sa montezi aer cu servo suna ma.ne intelegem la pret-0726240862-razvan
                          Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google