Set Prezoane Jante Aliaj, Astept Sfaturile Voastre

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Set Prezoane Jante Aliaj, Astept Sfaturile Voastre

    Va salut pe toti in primul rand si va rog sa ma ajutati cu un sfat.
    De curand am inlocuit jantele originale de tabla cu un set de jenti aliaj pentru care am folosit prezoanele originale de la jantele de tabla, din cate stiu ar fi necesar un alt set de prezoane putin mai lungi, speciale pentru jante de aliaj.
    Daca imi puteti da un sfat de unde sa iau un set de prezoane special pentru aliaj sau daca stiti pe cineva care are de vanzare sau poate sunt ok si astea care le am deja.
    Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

    Pentru valeriuciprian : am dat up pentru sfaturi...ca sa stie lumea ca inca am nevoie de un sfat, daca asa ai considerat tu ca trebuie sa imi inchizi thread-ul imi cer scuze pentru deranj !

    chiar am nevoie de sfaturile voastre
    Last edited by burgerpolo; 2 February 2011, 12:01. Reason: Automerged Doublepost
    "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

  • #2
    Pentru jantele de aliaj folosesti prezoanele din prima poza...pentru cele de tabla pe cele din a doua.Crede-ma ca asa e.
    De gasit ...cauta pe sectiunea bursa.Ca oferte sunt ...doar trebuie cautat.
    Succes.
    1.Up-ul se face doar pe sectiunea bursa si nu se face mai repede de 24 de ore.
    2.Se continua aici
    Te rog nu mai deschide alt topic...ori continui unde ti-am indicat ori deschizi un topic pe sectiunea bursa unde soliciti cumpararea de prezoane.
    Succes.
    Attached Files
    sigpic

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google