Sfaturi.....cum Sa Deschid Usile ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    350 un butuc.... 500 o alarma bunicica.. ce o fi mai bun ? incuietori... uita-te la Mr. bean..zavor cu lacat..

    Comment


    • #17
      Originally posted by evali_daniel View Post
      o usa la logan se deshide in 2-3 minute maxim fara sa fortezi butuci sau geamuri sparte, probata de mine personal, dar nu va spun cum ca deschid ochii la infractori, stima...
      in 2 min se deschide usa la logan fara sa strici absolut nimic
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • #18
        Originally posted by alexgrasu View Post
        am scos ambele incuietori de la usile fata. acum ma bazez doar pe telecomanda de pe cheie.
        radu cornel...tu ai citit tot topicul?alexgrasu si le-a scos de tot...de ce sa-si cumpere alti butuci?
        sigpic

        Comment


        • #19
          asta vreau sa fac si eu. sa scot butucii de la portiere ca n-o sa platesc toata viata fransize la casco. si de-o fi sa sparg geamul tot ies mai ieftin.
          alexgrasu, ce ai pus in locul butucilor? eu ma gandeam sa astup gaurile si sa vopsesc usa.

          Comment


          • #20
            Eu am fost si mi-am facut-o pe casco.am dat 6mil pe.o alarma si...sper sa.nu mai am problems.

            Comment


            • #21
              Tot pe casco am facut-o si eu, numai ca dupa o luna mi-au spart-o din nou.

              Comment


              • #22
                iti iei o alarma ieftina 100 ron ,50 ron montajul
                iti legi si inchiderea cent la alarma
                o sa ai 2 teleconenzi una pe cheie si alta pe alarma , ambele fac acelasi lucru, dar doar una o vei folosi respectiv cea a alarmei imposibil sa se defecteze sau sa ramina fara baterie simultan,

                plus daca instalezi ledul de alarmei cit mai sus sa vada toti merdeni , nu se vor mai inghesui as mult la furat
                baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                Comment


                • #23
                  @driver_2010: deocamdata am niste capacele de plastic puse in locul butucilor, dar asta vreau sa fac si eu, sa astup gaura si sa vopsesc usa
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    @mmaxalb mi-am pus si alarma, si beculetul e intre stalp si bord. am 3 telecomezni acum din care pot sa deschid dar nu la aia ma refeream, ma refeream la bateria masinii.
                    @alexgrasu : daca o faci ne spui si noua detaliile, pls? unde, cum, cat?

                    Comment


                    • #25
                      @driver_2010: speram sa o faci tu primul si sa-mi dai si mie detalii
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        alexgrasu ia uite cum si-a facut joker http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...t2744p135.html
                        ia legatura cu el si intreaba-l cum deschide usile
                        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google