Ajutor Am Rupt Cablul De Climatizare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutor Am Rupt Cablul De Climatizare

    salut am facut si eu o boacana am umblat la partea aceea cu climatizarea si am rupt cablul care inchide deschide caldura mai exact motul care intra in acel robinet. As vrea un pretz estimativ si unde as putea gasii acel cablu am cautat pe net si eforturile mele au fost in zadar.

  • #2
    de care model este masina?
    sint doua modele de cabluri de comanda la aeroterma .daca este fecelift te pot ajuta eu

    Comment


    • #3
      eu am modelul vechi de logan este din 2004

      Comment


      • #4
        nu din pacate dar poti trage o fuga pina la braila sa iei de la sh

        Comment


        • #5
          aaa si inca o intrebare cat m-ar costa tot habitaclul ala de caldura cu tot cu aeroterma dar fara radiator de caldura un pretz estimativ.

          Comment


          • #6
            salut.
            undeva la 4-5mil.
            eu am vandut unul,doar carcasa cu 150lei,fara motoras ventilator si radiator caldura.
            daca vrei ventilatorul,e aproape nou(folosit 1,6ani,l-am schimbat ca am pus AC)-230lei
            numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #7
              mai mult cutia si acel cablu ca masina a fost luata SH si a fost si accidentata si am demontat odata bordul asta vara si am vazut k e sparta cutia in zona aeorotermei si nici clapetele nu prea actioneaza cum trebuie aer nu prea baga. O cutie se situeaza la 150 de lei nu dar eu am si AC pe ea... Sa vina caldura sa vad cum fac si cu banii astia k trebuie sa cumpar acea cutie fara radiator de caldura cel de AC si aeroterma k aeroterma am observat k este buna.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google