Saci Anvelope

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saci Anvelope

    peste o saptamina vreau sa-mi pun inapoi gumele de vara. stie cineva unde as putea gasi niste saci suficient de mari pentru transportul (eventual si depozitarea) anvelopelor? am inteles ca ar fi fost la carrefour niste saci speciali, cu fermoar, dar eu nu am gasit.

  • #2
    Eu le tin de ani buni in saci menajeri de 60 L.Ideea este sa fie depozitate, pe timpul verii,la loc racoros si intunecos,la beci sau boxa de la subsolul blocului.
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #3
      dar infoliati nu se pot pastra ?

      Comment


      • #4
        Gasesti la Real/Selgros...huse pentru anvelope...cu maner.40 de roni setul de 4 bucati.
        sigpic

        Comment


        • #5
          O bucata de folie plastic si gata cel mai simplu!

          Comment


          • #6
            Originally posted by valeriuciprian View Post
            Gasesti la Real/Selgros...huse pentru anvelope...cu maner.40 de roni setul de 4 bucati.
            buna idee, la selgros n-am incercat inca. ma gindeam si la folie de plastic, dar o las ca varianta de rezerva in caz ca nu gasesc altceva.

            Comment


            • #7
              La Norauto am mai vazut huse pentru anvelope.

              Comment


              • #8
                Sunt huse speciale, la oferta in Real.
                Attached Files
                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                Comment


                • #9
                  nu arata rau, doar ca in iasi nu avem real. poate gasesc la selgros.

                  Comment


                  • #10
                    Pacat, parca in Bacau este un real...
                    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                    Comment


                    • #11
                      nu tin chiar asa de mult la husele astea ca sa dau inca 1 mil. in plus pentru benzina. daca gasesc in iasi bine, daca nu o sa caut alta solutie.

                      Comment


                      • #12
                        Vezi la Plus, eu am vazut acum cateva zile, nu stiu pretul ca nu m-a interesat.
                        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                        Comment


                        • #13
                          am luat din selgros, 34 ron setul de 4. multumesc tuturor pentru raspunsuri, topicul se poate inchide.

                          Comment


                          • #14
                            O prima parere vizuala despre ele daca se poate, sunt grosute, rezistente, sunt pe elastic sau fermoar?
                            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                            Comment


                            • #15
                              eu le tin normal,le pun una peste alta si nu or patit nimik nici cele de vara nici cele de iarna,dar le tin in casa intrun colt
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google