Saci Anvelope

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    am pus o poza, face mai mult decit niste explicatii. materialul e un plastic mai gros, ceva in genul celui din care se face partea de dedesubt la corturi, si sint "ranforsate" cu material textil. par destul de rezistente. au si un fel de minere, pentru manevrare mai usoara. cred ca o sa-si faca treaba.
    Attached Files

    Comment


    • #17
      am uitat de ultima intrebare. nici elastic, nici fermoar. scai

      Comment


      • #18
        Multumesc de informatii, foarte interesant, observ ca acopera in totalitate roata. Cred ca imi iau si eu un set.
        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

        Comment


        • #19
          apropo de poza, a reusit cineva sa inghesuie in portbagaj la logan 4 anvelope, fara sa scoata roata de rezerva? eu oricit le-am aranjat, n-am reusit sa bag decit 3.

          Comment


          • #20
            Originally posted by cosmin83 View Post
            eu le tin normal,le pun una peste alta si nu or patit nimik nici cele de vara nici cele de iarna,dar le tin in casa intrun colt
            Si eu tot asa le tin dar pe balcon, inainte sa le bag in casa le spal bine sa fie curate si stau foarte bine si fara huse.

            Comment


            • #21
              nu e vorba numai de depozitare, ci si de transportul pina la service. n-am chef nici sa murdaresc masina nici sa spal anvelopele

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google