Cupon 50 Ron ITP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cupon 50 Ron ITP

    Am facut ITP-ul acum 2 saptamani si mi s-a inmanat un cupon de 50 ron. Pe site-ul Dacia scrie urmatoarele :"Ai trei luni la dispoziţie pentru a utiliza cuponul fie pentru o intervenţie service, fie pentru achiziţia de accesorii sau alte servicii Dacia." Pentru cei care au primit acest cupon , pot sa il folosesc pentru achizitia unor accesorii sau cuponul ma ajuta numai in urma unei interventii service ??? Multumesc.
    House is in the house

  • #2
    cred ca da si eu am primit de ziua mea un cod , cu care puteam sa-mi cumpar accesorii de pe dacia merchandising cu 25% reducere

    Comment


    • #3
      Acel cupon se poate folosi numai la repararea masinii si numai daca valoarea reparatiei depaste sau este cel putin egala cu suma de 250 RON.

      Altfel nu este valabil.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • #4
        Pai si ce repari in reteaua dacia cu 250 ron? :| banuiesc ca in pretul asta e inclusa manopera si piesa in cauza ... poate un bandou sau un bec ...
        sigpicMy ride

        Comment


        • #5
          Deci acest cupon este in valoare de 50 Ron. Daca factura la sfarsitul reparatiei este cel putin 250 Ron sau mai mare se scad acesti 50 RON.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • #6
            Deci poti sa il arunci )

            Comment


            • #7
              Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Am crezut totusi ca pot sa achizionez ceva cu ajutorul lui.
              House is in the house

              Comment


              • #8
                mai bine ii intrebi pe ei , sau trimiti un mail la vocea clientului ;)

                Comment


                • #9
                  Acelasi raspuns o sa il primeasca ca si al meu.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • #10
                    Raspuns corect dat de SDP...am primit si eu un cupon de 50 ron la ITP...AM INTREBAT SI AM PRIMIT EXACT ACELASI RASPUNS...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc, multumesc.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google