Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astia dau putin preturile inapoi ca sa-si faca vant sa le mareasca din ianuarie...

    Comment


    • 3.87 la Mol in Arad azi.

      Comment


      • probabil ca a mai ramas pe stoc motorina euro4......doar nu vroiai sa o arunce si pe aia

        Comment


        • Nu se uita nimeni ca pretul barilului a scazut in ultimele 2 saptamani cu 12$(de la 84 la 72) si ei au scazut pretul cu 6 bani . Trist I SAY Romanica noastra draga - acu` iar se redreseaza barilul si sa vezi cum imediat o sa puna mana s-o scumpeasca
          Petrom 95 e 3.87 la FAVORIT Dr Taberei (langa mine)- eu nu am mai alimentat benzina din Septembrie :P

          Tocmai a revenit barilul la 72$ titei brent . Ia sa vedem daca o sa scada sau nu
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Acuma...sunt eu mai pe dinafara cu economicul ca asa e firea mea,dar stiu ca vor sari preturile bine rau datorita accizelor,in 2010.Cat despre baril si cat e petrolul ,chiar ca ai nostri nu au nici o treaba decat sa urce pretul.

            Comment


            • A scazut barilul dar nu si la noi in tara parca le da cineva in cap si nu au voie sa se uite la cotatiile mondiale,sa vedeti scumpiri de la 1 ianuarie 2010 cu 20% !

              Comment


              • O sa facem ultimele intalniri LC pe 2009 la peco!

                Comment


                • ca tu la multe intalniri lc ai fost )
                  on - in vara care urmeaza ne putem astepta si la 5 lei / litru ... 20 % 3.85 >> 77 bani +3.85 = 4.62....

                  Comment


                  • Pai tocmai de-aia zic!

                    Comment


                    • de la anu ne dam pe gaz si gata ce mare filozofie
                      Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                      Comment


                      • Am alimentat de la mol cu benzina tempo +95 si era 3,87 ,pretul la statiile mol este standard in toata tara ?

                        Comment


                        • alimentat azi lukoil 95 pret 3.78 din timisoara sagului.
                          sigpic #

                          Comment


                          • Originally posted by radu2008 View Post
                            Am alimentat de la mol cu benzina tempo +95 si era 3,87 ,pretul la statiile mol este standard in toata tara ?
                            Nu stiu daca sunt standard sau nu, dar in Arad tot 3.87 e.

                            Comment


                            • Alimentat azi la Mol cu motorină Tempo cu 3.71 lei/l.Motorina Evo este 3.99 lei/l ambele fiind Euro 5.

                              Comment


                              • 3.77 ron/l Efix Diesel la Rompetrolul de pe prelungirea ghencea.
                                ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
                                Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google