Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preturi ca in Occident, salarii ca in Somalia

    Comment


    • A venit cineva din spania si a zis ca a fost la cumparaturi la noi si s-a speriat cat trebe sa plateasca la casa fata exact aceleas produse ca in spania!

      Comment


      • Ok si ce legatura are asta cu Preturile la carburati ? sau "O sa se ajunga sa ne dam in cap pe strada pentru o bucata de paine!" ... poate in Medias la voi

        Scuzati off topicu !!!
        sigpic

        Comment


        • De cand nu am mai trecut pe la peco...de acum o luna, sper ca pretul la motorina e tot 3,8lei.
          Acum am vazut pe la tv ca guvernul vrea sa mareasca pretul cu 20%... ei nu isi dau seama ca ne omoara......la ce salarii de mizerie avem majoritatea din noi.

          Comment


          • sti care e problema cu mancarea in spania?acolo sunt preturi mici,intr-adevar la mancare,DAR sti cat e impozitul la masina,rca si ce taxe mai au ei...pune si asta in balanta si vezi unde iesi...si ca sa nu mai fiu consider ca pretul la carburant deja e nesimtit de mare,dar cine isi permite merge,care nu biciclete ...si asa toata lumea e disperata cu poluarea asta

            Comment


            • Raule dc te toti iei de mine?
              Am facut un plin azi de la Mol ca cine stie cat o sa creasca pretu cea de 95 tempo plus este 3,92!

              Comment


              • o sa ajungem sa "cumparam" carburantu din rezervoarele altora
                sigpic

                Comment


                • Motorina mai faci rost dar benzina la peco!

                  Comment


                  • Desi nu au anuntat, s-a scumpit si la Rompetrol, 3,93 ron benzina efix, in Focsani
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • au anuntat la tv ca o sa mareasca pretul cu 20% :-s
                      From Miami 2 Ibiza
                      Voucher
                      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                      Comment


                      • Efectiv o sa fie scumpirea cu 20% .
                        Explicit : scumpirea accizei cu 5% + diferenta de ~70-80 bani la cursul valutar (intre pretul stabilit pentru acciza de anul trecut si cea de anul acesta )
                        Din fericire am avut fondurile necesare sa fac plinul aseara , voi mai alimenta benzina cel mai probabil prin mai . Cei 10 litrii care mai erau aseara in rezervor erau de pe 26 septembrie cand am alimentat ultima data benzina .
                        1.6 MPi Icy White

                        Comment


                        • Originally posted by Loganu View Post
                          o sa ajunga la anu pretu la benzina 5 lei....mesaj de prin septembrie.

                          ma fac nostradamus )
                          deci...benzina azi la mol era 4 lei in cap ..20 % din 4 lei vin 80 de bani....4,80 bani .. plus diferenta de la o statie la alta plus-minus 10 bani > 4,90 lei-4.70....

                          Comment


                          • benzina azi la lukoil 3.76 CO95
                            laureate 1.5l, albastru marin

                            Comment


                            • Faceti plinul anul acesta ca o sa vina scumpirea peste 2 zile!

                              Comment


                              • Mai am 30L in rezervor ... ma duc sa mai bag 30L azi sa fie .... ca nu se stie ....
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google