Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa ajungeam toti pietoni daca o tine in ritmul asta.

    Comment


    • 4.56 sprint diesel de la omv azi
      sigpic

      Comment


      • Vorbeste lumea ca gazu` de la 2.3/litru a crescut usor la 2.5/litru`....
        1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

        Comment


        • Azi in rompetrol 4.61 efix diesel. Nus normali astia
          omv tot 4.56 sprint dieselu
          sigpic

          Comment


          • Pe mine ma bate gandul sa ma reprofilez spre un scuter pt mersul in oras.
            Nu prea inteleg de ce pretul carburantului creste atat de mult, mai ales ca tara noastra are resurse proprii.
            De fapt inteleg, insa de ce nu face nimeni absolut nimic ramane o enigma. Chiar absolut toti sa fie corupti?

            Comment


            • e o poveste lunga.....
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Azi la petrom diesel euro 4 44600 si top diesel 45100

                Comment


                • Originally posted by iancucezar View Post
                  Pe mine ma bate gandul sa ma reprofilez spre un scuter pt mersul in oras.
                  Nu prea inteleg de ce pretul carburantului creste atat de mult, mai ales ca tara noastra are resurse proprii.
                  De fapt inteleg, insa de ce nu face nimeni absolut nimic ramane o enigma. Chiar absolut toti sa fie corupti?
                  Simt nevoia sa-l citez pe mircea badea: "Ma, tara asta ar trebui sa inceteze sa existe. Ea functioneaza impotriva oricaror legi logice sau de care vreti dumneavoastra..."
                  Sunt curios cand o sa ajunga sa ma coste un plin cat rata la masina pe o luna...
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • Top 99+ de la Petrom, 4,42 lei/litrul...Gagica care era de serviciu imi spunea o poveste cu o oferta-daca bag 35 de litri imi da o Cola la jumate', gratis! Am intrebat-o daca e valabil daca alimentez 35 de litri in trei reprize/una pe saptamana si a ramas muta...
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Motorina euro 4 de la lukoil: 4.39 lei litrul. Si merge binisor....
                      1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                      Comment


                      • Al naiba domle. A scazut Euro, a dat un pic inapoi si benzina (e 4,13 parca la OMV fata de 4,20 cat era).

                        Comment


                        • Am bagat ieri de la Petrom benzina 95 cu 3.95 ron.
                          Loganul Meu !

                          Comment


                          • 4.28 petrom si omv cred ca si rompetrol efix diesel
                            sigpic

                            Comment


                            • Ieri Top99+ Petrom 4.2 Ron/litru, pretul asta se mentine deja de cateva saptamani.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google