Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e vorba doar de bucuresti ci de toata tara.Dar vad ca inca poporul roman accepta cac*****le lor pana intr-o zii si atunci va fii mai grav.
    Oricum va ajunge la 6 lei si se vor scumpi toate in lant

    Comment


    • deja situatia este scapata de sub control ....tara asta este pierduta acum in momentul in care scriu preturile sunt ca afara la combustibili dar salariile de 6 x mai mici!!!!!!!!!! autoturismele SUNT deja un lux ... _I_ BOC si base

      Comment


      • Rompetrol 4.96 Efix 95.
        Ma ia ameteala cand stiu ca am cateva drumuri de facut in iarna asta. Dar nu ma las! Ma duc cu masina, nu cu trenul, nu cu microbuzul! Asa ca sa le fac in ciuda la petrolisti!
        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
        sigpic

        Comment


        • Benzina va ajunge la 5.90-6ron cea ieftina , iar cea scumpa va tinde spre 7ronl , acelasi lucru si cu motorina . Desigur toate acestea anul viitor :P .

          Comment


          • Originally posted by loosh View Post
            Rompetrol 4.96 Efix 95.
            Ma ia ameteala cand stiu ca am cateva drumuri de facut in iarna asta. Dar nu ma las! Ma duc cu masina, nu cu trenul, nu cu microbuzul! Asa ca sa le fac in ciuda la petrolisti!
            mare sef crezi ca le faci in ciuda le faci un mare bine din contra ar trebuii boicotate benzinariile timp de 1 luna( oricum se va face ca nu iti mai permiti sa mergi) deci eu ma gandesc sa ma tirez din tara ,sincer sunt tanar si inca nu sunt pierdut de tot ,cei cu familii sunteti compromisi din pacate!!

            Comment



            • E tare asta cu astia care-s compromisi....Da,se vede ca esti inca tanar,du-te in strainatate.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Nu mai cumpar pana nu se face 6 ron/L.In max o luna
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • Originally posted by D-FENS View Post

                  E tare asta cu astia care-s compromisi....Da,se vede ca esti inca tanar,du-te in strainatate.
                  da onorabile asta este cuvatul corect, daca voi astia mai trecuti de prima tinerete ati fost invatati sa o duceti mai greu mai ales daca nu ai respirat un aer mai occidental ti se pare ca aici o duci foarte ok ,sa te chinui cu o rata la o casa si o masina(logan) rupandu-ti de la gura copilului..uita-te ca 60 la suta din romani sunt saraci! daca nu vezi ce este in jurul tau inseamna ca nu vrei sa vezi si daca nu recunosti ca ai facut eforturi sa iti iei masina ori minti ori esti unul care nu castigi tocmai cinstit banutii aia de rata lunara la masina . acum te intreb eu pe tine de cate ori ai fost intr-un market si ai vazut un copil cerand paraintelui o jucarie si primind raspunusul nu avem bani..( eu de multe ori )

                  Comment


                  • Si te-ai emotionat,asa,deodata....Deci du-te in strainatate si dupa aia mai vorbim...onorabile.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • 5,61 ron azi Alto 101 la Rompetrol .. si imi ziceau baietii de acolo ca se mai scumpeste o data pana in ianuarie ..

                      Comment


                      • NO coment ...tipic romanesc D-fens spre deosebire de tine macar eu m-ai si gandesc un pic asa ....dar sunt lucruri complicate ,mult prea complicate pt a le intelege unul ca tine , de misto sunt in stare multi. si gata ca sunt of topic si nu e frumos.
                        Last edited by slim_daddy40; 9 December 2010, 20:30.

                        Comment


                        • slim_dadyy40...zisasi o vorba mare,si sa sti ca ti-o apreciez,uni sau vazut cu un servici stabil ,un salariu binisor,ca sa traiasca de pe o zi pe alta, dar generatia mea,sau mai ales care sunt in urma mea nascuti..ce o sa mai produca in tara asta ,ca sa isi castige existenta pe taramul romanesc??? eu unu nustiu ce am sa ma fac de la vara,termin liceu,si stau tot pe buzunarul la alor mei..chiar daca am permis si pentru TIR,nu gasesc niciun loc disponibil de munca,SA le fie rusine cei de la Parlament ca au dus tara de rapa..

                          Comment


                          • Eu nu contest ca-i rau in tara asta.Tipic romanesc este si in cazul tau,tu crezi ca gandesti dar te inseli.Jignesti doar asa sa te afli in treaba sau sa fi bagat in seama.Ce crezi ca vei gasi in strainatate?Esti un mare fraier si atata tot.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • infine, fiecare cu parerile lui,aici incheiem discutia,aici este vorba de moneii carburantilor,Sa ne scuze moderatori ca am deviat putin subiectul...

                              Comment


                              • 4.87 Petrom 95 Brasov.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google