Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poate 4 )
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • Da am gresit 4.98,imi cer scuze
      http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

      Comment


      • azi am vazut la stiri o actiune laudabila a unui grup de soferi din Bucuresti, prin care "boicotau" activitatea benzinariilor in semn de protest pentru scumpirile in lant nejustificate ale carburantilor..

        am vazut pret la benzina petrom 4.84 .. in cluj este 4.92!!!

        am aceeasi intrebare, oare noi care suntem o comunitate uriasa de Loganisti daca am face o actiune de genul asta, ce rezultat ar avea?

        Comment


        • Foarte buna initiativa acelui grup de soferi care au boicotat pretul benzinei asa ar trebui sa faca toti, daca se organizeaza asa ceva o sa fiu si eu sigur acolo!

          Comment


          • Radu... laudabila ar fi initiativa tuturor membrilor de pe lgnclub sa se organizeze in fiecare oras si sa boiceteze benzinariile. Nu stiu de ce am impresia ca o sa se intimple pina la urma daca se adevereste previziunea lui Ionel89 ca la petrom premium 95 sa fie 5.98

            PROTEST----->http://www.loganclub.ro/forum/protes...ti-t26549.html

            Comment


            • astazi petrom 95-4.87 lei,scump d-le,scump!

              Comment


              • asa o sa fie,am facut eu azi plinu cand am auzit despre scumpirea lor,la benzina vor pune 0.90de banuti si la diesel 0,60 de banuti asa mi-or zis cei da la petrom.

                Comment


                • veniti domne la protest , nu mai va plangeti de benzina !!!

                  Comment


                  • korect cata.... nu rezolvam nimic daca postam la nesfirsit preturile de la diferite statii din tara. Stau si ma gindesc oare ce impact va avea daca vor iesi la protesc toti membrii de la lgn club + cei de la opel club.

                    Comment


                    • Pana ieri seara motorina era 4.93 la MOL,iar aznoapte s-a facut 4.99.Eu am alimentat ieri de 200 lei pt ca sa nu apuc scumpirea de sfarsit de an.M-ai mult ca sigur se va mai scumpi odata cat de curand,ori in ultimele doua zile ale anului ori imediat dupa anul nou.Merge din ce in ce mai bine.

                      Comment


                      • Protestul nu rezolva nimic, mai ales protest ca la romani cu cantare, dat din buric si facut trenuletu...eventual creste audienta la televiziunile care au "surprins evenimentu".
                        Protestu' trebuie facut in fata casoaielor lu' dinu cariciu de exemplu, sau al altor mafioti de dambovita care ne-au vandut sau au contribuit la vanzarea petrolului si resurselor tarii pe 2 lei...si cand se scoala ala si se uita pe geam de la mausoleul lui si vede o mare de oameni cu furci si topoare, poate ii ingheata perfuzia in nas.

                        Pana atunci, nu vad decat vreo 3 solutii:

                        -- faci plinu si pleci, pe sistemul "filengo" ;
                        -- scanezi bani si ii faci la imprimanta ;
                        -- reactivezi retetele de combustibili pe vremea impuscatului (remember matrafox ?) sau reinventezi altele noi (pishatu' in rezervor s-ar putea sa mearga, mai ales dupa o masa condimentata...sau niste palinca sau spirt sau boasca ceva...) ;
                        -- vinzi masina si iti faci abonament RATB SI METROREX, dar asta ar vrea "ei" deci pica din start...
                        Keyboard error or no keyboard present.
                        Press F1 to continue or DEL to enter setup...

                        Comment


                        • o noutate nu tocmai buna, la rompetrol express, am alimentat acum 10 minute, si surpriza: pretul de saptamana trecuta (cand am alimentat ultima data) 5.03, pret nou: 5.09, astia chiar ne jegmanesc
                          sigpic

                          Comment


                          • pai gata azi-noapte au scumpit carburantii, din nou
                            laureate 1.5l, albastru marin

                            Comment


                            • Acuma am trecut pe langa MOL si mi-a venit sa vor cand am vazut 5,09

                              Comment


                              • tot or sa te prinda ei alimentand
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google