Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alimentat azi Petrom95 Slobozia 4,98/litru
    Nu-i bai...

    Comment


    • Originally posted by andr3w View Post
      din obisnuinta am pus smile-ul ala

      stiu ca e trist sa vedem pretul carburantilor cum creste dupa o zi pe alta, da' asta e. Nu prea cred ca o sa rezolvam prea multe cu protestele. :-?
      macar incercam!!! ieri la brasov de la 4.96 cat era dimineata s-a ieftinit la 4.93 dupa masa, ca seara sa se faca 5.03. e bine.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • am observat si eu ca umbla la preturi destul de des....au mai scazut cu 0,2 bani,urca iar cu 0,6 iar scade cu 0,1 si tot asa

        Comment


        • )pai ne prostesc. Noi cum vedem ca scade pretul cu 0,3 hai repede cu plinul.

          Comment


          • Felicitari!

            Din partea mea FELICITARI organizatorilor acestui protest. Modalitatea gasita este nonviolenta, eleganta si pana la urma este si perfect legala. Nu scrie nicaieri cat sa stai la pompa, de cati bani sa alimentezi si cu ce sa platesti.
            Politia si paza n-aveau nici o insemnatate pe acolo.
            Ce mi se pare destul de dubios e lipsa de mediatizare a acestor actiuni, pare ca se fac toate eforturile sa se musamalizaze treaba.
            Oricum si din reactiile unor colegi de forum (cu tot respectul) vad ca suntem un popor care ne meritam soarta: unii zic de furci si de topoare (nu mai suntem domnilor la 1907) iar altii sunt clasicii fatalisti "mioritici" (ce sa se rezolve? nu se rezolva, asta e, sistemu' taci si'nghite!)
            O sa incerc sa sensibilizez si colegii mei din LC Braila.
            Inca o data apreciez modalitatea de protest eleganta si decenta.

            Comment


            • Ba este mediatizata si chestia incepe ca capete contur. Click.ro

              Comment


              • niste nenorocitiii,cand am fost sa bag benzina,la petrom la Carbunesti, sa imi pice fata,50.7litru,imi venea sa ii iau la dracuituri.sunt niste tarani nesatuli de bani,JOS BASESCU,HUOOOOOO

                Comment


                • nu e domne , sunteti voi saraci , altii isi permit , merg cu full mereu.
                  Attached Files

                  Comment


                  • isi permit daca merg pana la tara si inapoi,aia da...dar,ca sa mai pui cate ceva la masina,si sa mai intreti si familia...sigur numai ai cum sa ti ful la rezervor...

                    Comment


                    • Ieri, la MOL-ul din Buzau de la iesirea spre Focsani, benzina 95 costa 4,93 RON/l.
                      http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

                      Comment


                      • Originally posted by grutzz View Post
                        isi permit daca merg pana la tara si inapoi,aia da...dar,ca sa mai pui cate ceva la masina,si sa mai intreti si familia...sigur numai ai cum sa ti ful la rezervor...
                        mare dreptate ai...
                        sigpic

                        Comment


                        • nicule,asta e traiul din romania..o sa ajungem sa mergem pe jos.sau cu autobuzele,nu o sa ne mai permitem sa mergem cu masina in orass....

                          Comment


                          • daca o sa mergem tot asa in jos, o sa ne luam toti biciclete, ca de masini electrice nu avem noi bani ca altfel nu ne mai luam logan
                            sigpic

                            Comment


                            • la biciclete sigur... la masinile electrice, doar cu gandu....

                              Comment


                              • da si la braila gazul a ajunsla 3 ron litru si eam antrebat daca sant curve ca numai ele ridica preturile cand vor
                                ca era vorba de la 1 ianuarie2011 sa ridice preturile eara ei au luato mai dinainte
                                eara de benzina anca nu stiu nimic ,maine ma duc sa alimentez si eu ca mai an 2 linii
                                cred ca si loagan club braila o sa se adune sa facem un protest
                                o sa umblu la pusculita celui mic ca are destui marunti
                                poate o sa reusim ceva ceea ce nu cred

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google