Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi rompetro fx 95 pret 5.12
    sigpic #

    Comment


    • Alimentat azi la MOL cu motorina la pretul de 5.20 lei/l.Iar motorina Mol Evo e 5.52 lei/l.

      Comment


      • Azi, Molu' de langa Grand Arena, 5,17 kilu de benzina si 5,24 la motorina.Prin septembrie sigur o sa fie 6 lei a mai ieftina

        Comment


        • 5.22 Motorina petrom dr.taberiei Bucuresti

          Comment


          • Ieri rompetrol benzina de 95 pret 5,19 lei
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • 5.22 lei/l benzina de 95 la MOL azi dimineata.

              Comment


              • Azi am avut surpriza sa constat ca benzina de la Petrom (5,11 lei) era mai scumpa decat cea Efix Rompetrol 95 (5,09 lei), de care si bag in mod frecvent. Culmea, benzinaria Petrom de care zic era cea mai ieftina din oras(gradina mare, brailenii stiu) dar azi chiar nu mi-a venit sa cred, sau poate se pregateste inca o scumpire la Rompetrol.

                Comment


                • aseara la ora 12 s-a scumpit iar.de data asta cu 8 bani pe litru ...ajungand la 5.22 lei benzina omv si 5,15 la petrom. doua scumpiri intr-o saptamana.
                  Iar am fost luati de fraieri.
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • 4.86 diesel la un noname. am vazut pretul in trecere
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • Originally posted by andreyi View Post
                      Azi am avut surpriza sa constat ca benzina de la Petrom (5,11 lei) era mai scumpa decat cea Efix Rompetrol 95 (5,09 lei), de care si bag in mod frecvent. Culmea, benzinaria Petrom de care zic era cea mai ieftina din oras(gradina mare, brailenii stiu) dar azi chiar nu mi-a venit sa cred, sau poate se pregateste inca o scumpire la Rompetrol.
                      Ştiri de ultimă oră, disponibile online. Gândul iti ofera ştiri externe si interne în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport.


                      motivul scumpirii petrom, nu stiu daca il aplica si ceilalti

                      Comment


                      • Azi,Petrom benzina de 95 la 5,17 lei.No comment...

                        Comment


                        • Am alimentat aseara dupa ora 20 cu Top99+ la pretul de 5,58 ron /litru, am stat 5 minute in pompa sa astept sa modifice pretul pretul vechi era 5,50 ron
                          sigpic

                          Comment


                          • deci ...ce o sa facem? inca este cerere la carburant problema este ca loveste in toti adica se scumpesc alimentele

                            Comment


                            • Se duce dreku lumea asta.Solutia e sa nu mai circulam cu masinile.Pe cat se poate.Eu o misc din loc doar cand am o treaba mai importanta,in rest la servici sau cu alte treburi doar cu tramviul circul.

                              Comment


                              • azi iarasi se sumpi:| NU SE MAI POATE!!!! Chiar nu putem face nimic?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google