Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De miine scumpesc toti. Tocmai am facut plinul la Lukoil, benzina 95 - 5.06 RON.

    Comment


    • Ce inseamna plin?A mea saraca a uitat ce inseamna plin.

      Comment


      • Lukoil alunisului benzina 95 - 5.04
        oare mai creste mult?
        Can't touch this !

        Comment


        • Originally posted by Red_Alin View Post
          Ce inseamna plin?A mea saraca a uitat ce inseamna plin.
          42.49 litri Mai mult n-a intrat. Nici eu nu obisnuiam sa fac plinul decit cind plecam la drum lung, dar m-am enervat cind am vazut ca se scumpeste din nou.

          Comment


          • Eu cu 5.18 bagai azi de la petrom.
            sigpic
            !

            Comment


            • Eu sunt curios cand o sa se opreasca din crescut pretul carburantilor? Oare dupa ce va ajunge la 7 lei cum vor ei, se vor potoli? Astia atat stiu sa faca: sa desfinteze intreprinderi de stat, sa mareasca/bage taxe si impozite si sa fure cat ii tin buzunarele. Eu propun sa le dam foc.

              Comment


              • Din pacate, n-o sa se opreasca niciodata din crestere!
                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                Comment


                • Eu am un sfat, c-o fi bun sau mai putin bun, mergeti la vot ca iar punem stampila pe unii si ies ceilalti pentru ca au dat mai multe galeti la tarani.

                  Comment


                  • Originally posted by andreyi View Post
                    Azi am avut surpriza sa constat ca benzina de la Petrom (5,11 lei) era mai scumpa decat cea Efix Rompetrol 95 (5,09 lei), de care si bag in mod frecvent. Culmea, benzinaria Petrom de care zic era cea mai ieftina din oras(gradina mare, brailenii stiu) dar azi chiar nu mi-a venit sa cred, sau poate se pregateste inca o scumpire la Rompetrol.
                    Azi, Efix Rompetrol 95 - 5,17 lei. In 24 de ore, da-o dreaq de treaba...

                    Comment


                    • zi mersi ca ai apucat sa alimentezi cu benzina mai ieftina
                      sigpic

                      Comment


                      • Rompetrol Iasi-Efix 95- 5.13 lei. Inca se cumpara.

                        Comment


                        • eu am alimentat azi de la mol cu 5.28 ....benzina de 95!!! am vrut sa pun pompa la loc, am zic ca am luat-o pe aia cu cifra octanica mai mare! e horror ce se intampla!

                          Comment


                          • nu stiu ce se intampla dar fac pariu ca oricum va mai creste pretul si ca nu va mai scadea prea curand

                            Comment


                            • eu zic ca ei incearca marirea pana la limita suportabilitatii....adica daca fraieru cumpara si la pretul asta, mergem pe burta daca nu ,scadem sau il mentinem la cota ridicata! simplu NO!?

                              Comment


                              • alimentat aseara 5.13 rompetrol...astazi 5.25
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google